Ahmet Pekin, Ülkücü Değil Milli Görüşcüymüş!!!

5 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8568 defa okundu.

Kocaeli Emlakçılar Odası seçimlerinde MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’ye “Ahmet Pekin, ülkücü neden Pekin’i desteklemiyorsun” gösterilen tepkileri boşa çıktı. Meğer Ahmet Pekin milli görüşcüymüş.

Kocaeli Emlakçılar Odası ilk seçiminde kenttin en önemli gündemi oldu.  Kemder Başkanı Alpay Hacıoğlu ile Odanın ilk kurucusu Ahmet Pekin yarıştı. Birlik ve çoşku içerisinde gerçekleşen kongrede Pekin, 14 oy fark ile seçimi kazandı. Oda seçiminin önüne ise MHP geçti.

MHP SEÇİMİN GÜNDEMİ OLDU

Kocaeli Emlakçılar Odası seçiminde kamuoyunda MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve ekibi adaylardan KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğlu’nu destekliyor şeklinde algı oluşturuldu. Diğer aday Ahmet Pekin için ise kendisinin aileden MHP’li olduğu ve MHP’li olmasına rağmen neden il başkanı Aydın Ünlü desteklemiyor şeklinde MHP içerisinde kazanlar kaldırılmıştı.

ÜLKÜCÜ DEĞİL MİLLİ GÖRÜŞCÜYMÜŞ

 Kamuoyunda kardeşi Süleyman Pekin nedeni ile MHP’li olarak anılan, oda seçimi sürecinde Ak Partili olarak siyasi kanattan büyük destek alan Ahmet Pekin’in hangi partili olduğu kamuoyunda merakla bekleniyordu. Geçen hafta bir grup İzmitli ile Özbekistan’a giden Ahmet Pekin birkaç siyasi parti temsilcisi ile fotoğraf verdi. Fotoğrafta her isim kendi partisinin simgesini yaparken, Ahmet Pekin ise Saadet Partisi yani milli görüşün işaretini yaptı.

ÜNLÜ SERT DİLLE ELEŞTİRİLMİŞTİ

MHP Kocaeli’nde görev almış bazı eski yöneticiler İl Başkanı Aydın Ünlü’ye,  “Pekin MHP’li neden MHP’li adayı değil de, Hacıoğlu’nu destekliyorsunuz” şeklinde tepki göstermişti. Pekin içerisinde bulunan fotoğrafta Eski Çevre Orman Bakanı Osman Pepe ve İzmit Belediyesi eski başkanı Halil Vehbi Yenice Ak Parti ile bütünleşen rabia işareti, Kocaeli’nin sevilen ismi Serhat Duyar BBP işareti, Cihat Hatipoğlu ülkücü işareti yaparken Ahmet Pekin’in milli görüş işareti yapması tüm algı oyunlarını boşa çıkardı. Herkesin bir siyasi görüş tutma hakkı olduğu gibi meğer Ahmet Pekin’de milli görüşcüymüş.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,849 saniyede tamamlandı.