22 kişi MHP’ye üye oldu

18 Eylül 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6462 defa okundu.

Kuruçeşme Mahallesi’nde bulunan Kahve Çekirdeği Cafe’de gerçekleştirilen üye katılım törenine MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, MHP Kuruçeşme Mahalle Başkanı Recep Uzer, İl yöneticileri ve yeni üye olan partililer katılım gösterdi. MHP Kuruçeşme Mahallesi’nin üye sayısı 4 bin 500’e yaklaştığı öğrenildi.

aydin-unlu-izmit-ilce-uye

YALÇINÖZ: ÜLKE ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR

İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz kısa bir konuşma gerçekleştirerek,” Kuruçeşme’de bizim saflarımızla her zaman olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ülkemiz şu anda zor durumlardan geçiyor. Ama hep beraber bu günlerin de üstesinden geleceğiz. Katılım gösteren herkese teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

ÜNLÜ: BİZ KENDİ SENARYOMUZU OYNARIZ
MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’ün ardından konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü,”MHP BUGÜN birbirine sevgi saygı içerisinde davranan bir siyasi partidir. Bugün büyük bir sülale dediğimizi MHP büyümeye devam ediyor. Yarın eğitim öğretim dönemi başlıyor, insanlarımız önce huzur aramaktadır. Eğer yarın çocuğunu yarın okula huzurlu göndermek istiyorsan MHP olmak zorunda. MHP’nin ne olduğunu, MHP’nin misyonunun ne olduğunu 15 Temmuz döneminde herkes gördü. Daha zor süreçler yaşayaşacak bu ülke. Ama ne olursa olsun, en büyük senaryo ülkücülerin yazdığı senaryodur. Biz kendi yazdığımız senaryoda oynarız biz figüran değiliz. Başka senaryoyu tanıyamayız, Daha da artacağız, büyüyeceğiz. Bizler bu ülkenin sigortasıyız. Ülkücü camia dediğimiz insanlar sizlersiniz. Bizler bir araya geldiğimizde bu gücü oluşturuyoruz. Bu kervanı büyütmeye devam edeceğiz. Tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Büyümenin yolu partiye kaydettiğimiz yeni üyelerdir” ifadelerini kullandı.

 

İŞTE YENİ ÜYELER
Cengiz Bilsin, Öznur Alpak, Zeynep Çelik, Sedat Çelik, Murat Eski, Oğuzhan Aykırı, Mustafa Aykırı, Sevda Bilsin, Sevgi Bilsin, Remziye Bilsin, Nilgün Aykırı, Canan Öztürk, Gökhan Erdemir, Zuhal Erdemir, Tunahan Aykırı, Nagihan Garip, Yılmaz Garip ve Enis Yüksektepe

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,854 saniyede tamamlandı.