Minel Alözkan 11 gündür kayıp

4 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4635 defa okundu.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin 19 yaşındaki öğrencisi Minel Alözkan’dan 11 gündür haber alınamıyor.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Edebiyat Bölümü ikinci sınıfta eğitim gören Minel Alözkan’a (19) 11 günden bu yana ulaşılamıyor.

Ailesi ve arkadaşları bulunması için cadde ve sokaklara Minel’in fotoğrafının bulunduğu afişler asıp broşürler dağıtıyor.

BANKADAN PARAYI ÇEKTİKTEN SONRA ULAŞILAMADI

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesindeki ailesinin 10 gün önce para gönderdiği Minel Alözkan’a, bankadan parayı çektikten sonra bir daha ulaşılamadı. Telefonu kapalı olan genç kızın, bankadaki parasını çektikten sonra kaldığı yurda da bir daha geri dönüş yapmadığı öğrenilirken kayıp Minel Alözkan için ailesi Emniyet Müdürlüğüne kayıp başvurusunda bulundu. Her yere de kayıp aranıyor afişleri astırdı.

Öğrenci arkadaşları da Çanakkale ve Tekirdağ’ın her yerine Alözkan’ın bulunması için ilanlar asıp, broşürler dağıtarak aileye yardımcı olurken Alagöz’ü görenlerin polise haber vermesi istendi.

Kızlarının eğitimli ve aklı başında olduğunu belirten ailesi ise, “Kızımız lise çağında bir genç kız değil. Aklı başında üniversiteli. Bu nedenle bir erkek arkadaş peşinden gideceği savı çok güçsüz. Kızımızın başına bir şey gelmesinden korkuyoruz. Parasını almak için kızımıza zarar vermiş olabilirler. İnşallah kızımızın başına bir iş gelmeden sağ salim bulunur. Kendisine kavuşuruz. Görenlerin polise haber vermesini istiyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,822 saniyede tamamlandı.