Körfez’de Birlik Var

20 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4473 defa okundu.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’de esnaf turu yaparak esnafın ve vatandaşların taleplerini dinleyerek yapılan çalışmalar hakkında Körfezlileri bilgilendirdi.

Geçtiğimiz günlerde kent merkezinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret ederek istek ve taleplerini dinleyen Başkan Baran, esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Bölge esnafı birer birer ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar dileyen Başkan Baran, Körfez’in vizyon projelerini ve çalışmalarını anlattı.

Sarnıç Han Bölgeyi Cazibe Merkezi Haline Getirecek

Tütünçiftlik Merkezde hayata geçirilen ve geçtiğimiz günlerde muhteşem bir törenle temeli atılan Sarnıç Han İş Merkezi Körfez’in marka değerini yükseltecek. Bölge halkı ve Körfezliler tarafından heyecanla beklenen Sarnıç Han İş Merkezi hakkında esnafı bilgilendiren Başkan Baran, bu proje ile bölgenin cazibe merkezi haline geleceğini ifade etti.

Başkan Baran, “Bölgemizin En Büyük Yatırımcısı Esnafımızdır”

“Bölgemizin En Büyük Yatırımcısı Esnafımızdır” diyerek Körfez’de kalkınmanın esnafla olacağını her fırsatta dile getiren Başkan Baran, birlik olmanın değerini ve bu gücün ilçeye, ülkeye büyük bir katkı getireceğini belirtti. Başkan Baran, “Birlik ve beraberlik içerisinde hem esnafımızla hem de halkımızla ilçemizi yönetiyoruz. Yaptığımız her projeyi esnafımızı düşünerek hayata geçiriyoruz. Bunun sonucunda başarılı çalışmalara halkımızla birlikte imza atıyoruz.” Dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,844 saniyede tamamlandı.