Cahit Külebi Ortaokulu’nda 15 Temmuz Sergisi

1 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3690 defa okundu.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Cahit Külebi Ortaokulu tarafından düzenlenen 15 Temmuz demokrasi şehitlerini anma sergisine katıldı.

Programa Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Halkeğitim Müdürü Mehmet HafizArvas, Cahit Külebi Ortaokul Müdürü Orhan Merdanoğlu, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katılım gösterdi.

Cahit Külebi Ortaokulu tarafından düzenlenen 15 Temmuz darbe girişimi ve devamında yaşanan olayların kronolojik olarak fotoğraflarla anlatıldığı sergi protokol ve katılım gösteren vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Başkan Ellibeş “15 Temmuz tarihinde demokrasimize ve devletimize karşı bir darbe girişimi olmuştur. Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu, halkımızın desteği ve Cenab-ı Hakk’ın yardımı ile bu darbe girişimi bertaraf edilmiştir. Öğrencilerimize şehitlerimizi hatırlatmak, bunu gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmamız gerekiyor. Bu bilinçle bu tür sergilerin yapılması takdirle karşılıyor ve destekliyoruz. Gençlerimizin bu sergiler sayesinde bilinçli birer birey olarak yetişmesini de sağlamış oluyoruz” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,841 saniyede tamamlandı.