Ak Gençlerden Eğitime Destek

17 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3348 defa okundu.

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Yönetimi Başkan Semih Kaya’nın öncülüğünde ilçede ihtiyaç sahibi öğrencilerinin eğitim ihtiyacını karşıladı.

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve yönetimi ilçe sınırları içerisinde yer alan ilköğretim okullarında eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye ve okul çantası yardımında bulundu.

İlçe sınırları içerisinde yer alan okulları gezerek okul idarecileri ile sohbet eden AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ihtiyaç sahibi öğrencilere verilecek olan kırtasiye ve okul çantası ile aile bütçelerine bir nebze de olsa yardımcı olduklarını belirtti.

“GELECEĞE YAPILAN YATIRIM EĞİTİMDEN GEÇER”

Okul İdarecileri tarafından belirlenen öğrencilere verilmek üzere eğitimleri için kırtasiye ve okul çantası dağıtımının devam ettiğini belirten Başkan Kaya, “Yardıma muhtaç öğrencilerimize kırtasiye ve okul çantası yardımı yapmaktayız. Bu yardım listesini okul idarecileri belirlemekte ve biz de bu listeye göre ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere okul idarecilerine teslim etmekteyiz. Unutmayalım ki geleceğe yapılan yatırım eğitimden geçer bütün öğrencilere derslerine başarılar diliyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,812 saniyede tamamlandı.