Sizin İçin En Doğru Adres; Afon Güzellik Merkezi

6 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
9729 defa okundu.

Afon Güzellik Merkezi’nde kadro genişlemeye devam ediyor. İsminden güzellik uzmanlığı konusunda sıklıkla bahsettiren Selma Bayrak, Afon Güzellik Merkezi’nin bölge müdürlüğüne atandı

Afon Güzellik Merkezi’nde kadro genişlemeye devam ediyor. Güzellik uzmanlığı dalında adını geniş bir kesime duyuran Selma Bayrak, Afon Güzellik Merkezi’nin yeni bölge müdürü oldu. Kısa bir zaman içinde yeni bir şube daha açılması planlanan Afon Güzellik Merkezi’nin tüm şubelerinden sorumlu olacak olan Selma Bayrak, aldığı yeni görev ile merkezin büyümesine katkı sağlayacak. Daha önceki tecrübeleri nedeniyle bu göreve getirilen Selma Bayrak, Afon Güzellik Merkezi’ne daha çok yenilik katacak.

“BÜYÜMEMİZİN İŞARETİ”

Afon Güzellik Merkezi’nin kurucusu olan Nur Karaalp, Selma Bayrak’ın yeni görevi ile ilgili açıklama yaparak, “Biz Selma Hanımı başarılı iş hayatından dolayı zaten tanıyorduk. Kendisinin bizimle birlikte olmasının bize büyük katkı sağlayacağını düşündük. Kendisi de bu teklifimizi kırmadı. Kendisi ile büyük başarılara imza atacağız. Selma Hanım bizim büyümemizin işaretidir” ifadelerinde bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,863 saniyede tamamlandı.