Toyota Plaza Kocaeli Kaya Kasım Kampanyasıyla Fırsat Kapısını Hep “Aralık” Tutacak

11 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
10755 defa okundu.

Toyota Plaza Kocaeli Kaya, yılın son aylarında avantajlar dünyasının kapısını hep “Aralık” tutacak Kasım kampanyası ile benzersiz fırsatlar sunuyor.

Yıllardır sunduğu kusursuz hizmetiyle kentimizdeki plazaların başını çeken Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın Kasım ayı kampanyası otomobilseverlere inanılmaz fırsatlar sunuyor. Kampanyada 6 bin TL’ye varan indirimlerin yanında, “0” kilometre araç alacaklar Forever Kart kampanyası kapsamında BP’den 3 ay boyunca % 5 akaryakıt hediyesinden de yararlanıyorlar.

BOL İNDİRİMLİ KAMPANYA

2016 yılı Ocak-Eylül döneminde tüm modellerin yer aldığı perakende satış sıralamasında birinci sırada bulunan Corolla, farklı motor seçenekleri ve donanım özelliklerine göre 4 bin TL’ye varan indirimlerle Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın Kasım kampanyasında yerini alıyor. Toyota’nın ilk kompakt SUV’u olan RAV4 ve arazi şartlarında olduğu kadar şıklığı ile de şehir yollarının vazgeçilmezi Hilux 5 bin TL’ye varan indirimle kampanyaya dahil oluyor.

FİYAT AVANTAJLARI ÇOK CAZİP

Kasım kampanyasında YarisHyrid 6 bin TL’ye, Yaris 1.33 3 bin TL’ye varan indirimle sunulurken, Auris 2 bin TL’ye varan indirimler ile yeni müşterilerini bekliyor. Kasım ayında, Toyota Yaris 44 bin 900, Auris 54 bin 950, Corolla 56 bin 950 ve Hilux 76 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile Toyota Plaza Kocaeli Kaya’da satışa sunuluyor.

ŞİMDİ AL, ÖDEMEYE MAYIS 2017’DE BAŞLA

Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın Kasım ayı kampanyasından yararlanacaklar, indirimlerin yanı sıra taksitlerini 6 ay erteleyebiliyorlar. Yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota Plaza Kocaeli Kaya’nın Kasım kampanyasından yararlanacaklar, diledikleri takdirde ödemelerine 2017 yılının Mayıs ayında başlayabilirler.

Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plaza Kocaeli Kaya’da “takas” imkânı da bulunuyor.

ÇİFTÇİLERE ÖZEL KREDİ İMKANI

Toyota Plaza Kocaeli Kaya, tarım ve hayvancılık geliri olan çiftçilere de kasım kampanyasında özel bir ayrıcalık tanıyor. ALJ Finans ve Garanti Bankası tarafından sunulan Çiftçi Kredisi imkânına ekim ayında da devam eden Toyota’nın bu uygulamasından yararlanmak isteyen çiftçiler için eşit ödemeli, 6 ayda 1 ödemeli, yılda 1 ödemeli ve hasat dönmelerinde ödemeli kredi seçenekleri bulunuyor. ALJ Finans ve Garanti Bankası işbirliği ile sunulan bu kredi ile Toyota sahibi olmak isteyen çiftçiler yüzde 1,27’den başlayan faiz oranlarından yararlanabilecekler.

Kocaeli Plaza Kocaeli Kaya

(0262) 335 38 71

Karayolu Üzeri Yeni Bursa Yolu Kavşağı Merkez – Kocaeli

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

213 sorgu 0,872 saniyede tamamlandı.