Nedim Şener: MİT’in başına Ramazan Akyürek geçecekti

9 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
25227 defa okundu.

MİT’in başına Hrant Dink Cinayetinde kilit isim olan Ramazan Akyürek’in geçeceğini iddia etti.

Gazeteci Nedim Şener Fetullahçı Terör Örgütünün gerçekleştirdiği 15 Temmuz Darbe girişimine ilişkin çarpıcı tespitlerde bulundu. 24 TV’ye konuk olan Şener FETÖ’nün Darbe girişimini başarıya ulaştırması durumunda Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) başına Hrant Dink cinayetinin kilit ismi Ramazan Akyürek’in getirileceğini belirtti.

Şener’e göre 17-25 Aralık girişimlerinin başarıya ulaşması halinde de aynı netice ile karşılaşacaktık.

DARBE BAŞARILI OLSA RAMAZAN AKYÜREK MİT’İN BAŞINA GEÇECEKTİ

İşte Şener’in o konuşmasından ilgili bölüm:

Hrant Dink Cinayeti 15 Temmuz’a giden sürecin başlangıcıdır. FETÖ’cülerin Tayyip Erdoğan nefretinin başlangıcı. Şimdi siz bu adamları yok etmişsiniz. Başından sonuna kendilerinin olduğu, deşifre olacakları bir cinayette deşifre olmalarına neden olacak bir imza atmışsınız.

Şöyle önemli adamlar bunlar. Ramazan Akyürek Darbe olsa MİT’in başına geçecekti. Veya 17-25 Aralık başarılı olsa yine aynı şekilde. Ali Fuat Yılmazer Genel Müdür olacaktı. Ve bakın tüm o kumpas davalarında en başı çekmiş adamlar bunlar.

HUKUKİ YOLDAN YAPAMADIKLARINI SİLAH ZORUYLA YAMPAK İSTEDİLER

7 Şubat’ta Müsteşarın tutuklanma olayında eğer başarabilselerdi akabinde Tayyip Erdoğan’ı tutuklayacaklardı. Bunda hiç şüphemiz yok. Zaten kendisi de söylüyor. 17-25 Aralık’ta asıl amaç 25 Aralık üzerinden Tayyip Erdoğan’ı tutuklamaktır.

Bunu da beceremeyince zaten oradan sonraki süreç halkın gözü önünde gerçekleşti. Darbe süreci böyle. Hukuki yoldan yapamadıklarını bu defa silah zoruyla yapmaya çalıştılar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,852 saniyede tamamlandı.