• Dolar Alış / Satış: 3.507 / 3.513
  • Euro Alış / Satış: 3.738 / 3.744
  • KOCAELI:
  • Güneş: 08:00
  • Öğle: 12:57
  • İkindi: 15:19
  • Akşam: 17:41
  • Yatsı: 19:06
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Kölemenler dikkat! FETO niyeti bozmuş!

12 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1116 defa okundu.

Pensilvanya’daki FETÖ elebaşı Feto’nun, “ebter” olma korkusuyla evlenme kararı aldığı; yakın çevresine de bu işin halledilmesi talimatı verdiği dün manşet olmuştu. Bugün de Sabah Gazetesi’nden Melih Altınok, “Fetullahçılar dikkat hocanız niyeti bozmuş!” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Altınok, “Ne var bunda, aşkın yaşı olmaz” demeyin. Takiyenin şahı değil şahbazından bahsediyoruz. 75 yıl bekâr kalan (gizli bir birlikteliği yoksa tabii) Gülen’in bir sabah uyanınca evlenmeye karar vermesi için daha sağlam bir nedeni olmalı değil mi?” diye sordu.

“Gülen’in bu işe, Saidi Nursi’nin risalelerinde kastettiği ebter, yani “soysuz ve çocuksuz yenilmiş” olmadığını kanıtlamak için girebileceğini söyleyen de var… Türkiye’ye iade edilmemek için ya da malvarlığını korumak kaygısıyla hareket ettiğini de…”hatırlatmasında bulunan Melih Altınok, yazısının devamında resmi makamlara ve Fetullahçılara birer uyarıda bulundu:

“Türk resmi makamları bu konuyu yakından izlemeli. ABD’li yetkililere olası bir evliliğin yargıdan kaçma amacı taşıyan hileli bir durum olacağını şimdiden anlatmalılar.
Üstelik de yalnızca Pensilvanya’da değil, San Francisco gibi rahat yasaları olan kentleri barındıran Kaliforniya ve diğer eyaletlerde de bu işin izi sürülmeli.

Aslında en çok kaygılanması gerekenler, hâlâ Gülen’in yanında kölelik yapanlar, “şakirtler.” Zira Gülen evlenmek için illaki örgütten birini seçecektir. Bu durumda hocalarına karşı kendilerini kollamaları şart! Hatta eşlerini de.

Çünkü Gülen, çetenin malvarlığı dışarı çıksın istemez. Birine “boşan karınla ben evleneceğim” diyebilir, yeter ki güvensin.

“Olur mu” demeyin, Fetullah’ın bir lafına bakar. “Git ülkenin insanlarını tara, meclisini vur” emirlerini “din adına” yerine getirdiğini düşünen FETÖ’cü bir robot, örgütü ve efendisi için değil karısını-kocasını boşamak öldürür de.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

181 sorgu 0,480 saniyede tamamlandı.