Engin Ardıç: Kemal Bey komedyenlere tur bindiriyor

12 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2178 defa okundu.

Önceki gün CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, yaklaşık 4 bin CHP’li üyenin kendi partisine oy vermemesine ilişkin, uzu süredir yaptıkları çalışmalar sonucunda tespitlerin yapıldığını ve partiyle ilişiklerinin kesileceğini söyledi.

Levent Gök, “Biz bu çalışmayı çok uzun zamandan beri sürdürüyoruz. Doğal olarak sandıkta görevli olan arkadaşlarımızın kendi sandığında oy kullanmama eğiliminde olmalarının izah edilir bir yanı yoktur. Doğal olarak uzun süredir sürdüğümüz bu çalışmalar sonucunda bu şekilde sandıkta görevli olduğu halde oy vermeyen arkadaşlarımızın partiyle ilişiğini keseceğiz” demişti.

Bu 4 bin ismin nasıl tespit edildiğine dair açıklamada bulunan, “O sandıklarda CHP’ye hiç oy çıkmamış mı?” sorusuna dair ilgi veren Gök, “Evet… Sıfır oy… Yani o sandıkta görevlimiz var ama o sandıktan CHP’ye hiç oy çıkmamış.” açıklamasında bulunmuştu.

CHP’deki bu durumla ilgili olarak bugün Sabah Gazetesi’nden Engin Ardıç, “Kemal İvedik” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Yazısına “Hani Ecevit köykent kurmuştu da seçimde köykentin sandığından partisine bir tek oy bile çıkmamıştı… Meğerse böyle tam 3 bin 896 “vaka” varmış.” diye başlayan Ardıç, “CHP genel merkezi Türkiye’yi ve İslam dünyasını kurtarmayı bırakmış, hangi CHP üyesinin CHP’ye oy vermediğini araştırmış.” eleştirisinde bulundu.

Engin Ardıç yazısının devamında özetle şunları yazdı..

CHP üyesi olup da oy kullandığı sandıktan CHP’ye bir tek oy bile çıkmayanların adedi 3 bin 896…

Bunları tesbit etmişler, partiden kovacaklarmış.

CHP özgürlük ve demokrasi dersi veriyor.

Partiye üye olup da partiye oy atmamak yasak.

Düşünce ve vicdan hürriyeti ancak Anayasa’da yazıyor, CHP tüzüğünde yok.

Böyle böyle 3 bin 896 kişi saptamışlar.

Kazada ölü sayısının artmasından korkulur!

Kemal Bey, Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar, Şafak Sezer gibi komedi sanatçılarıyla çekişmeye girdi.

Yurt dışından doktoralı 25 bin kişinin çalışacağı, hani şu Şanghay’dan mal getirtip paketleyecek ve Baku’ya gönderecek sanayi kenti Kemalingrad’dan CHP’ye kaç oy çıkardı acaba, merak ettik.

Ama Kemal Bey’e sorarsanız “CHP tüm temel sorunlarımıza çözüm getiren plan ve projeleriyle Türkiye’yi yönetmeye hazırdır” diyor.

Böylece komedyenlere tur bindiriyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,821 saniyede tamamlandı.