Zafer Bayramının 94.Yılı Coşkuyla Kutlandı

30 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4897 defa okundu.

Türk Tarihine altın harflerle yazdıran 30 Ağustos 1922 yılında kazandığımız büyük zaferin 94.yıl dönümü Gölcük Anıtpark’ta yapılan çelenk sunumu programıyla gerçekleştirildi.

GÖLCÜKTE ZAFER BAYRAMI 94. YIL DÖNÜMÜ TÖRENLERLE KUTLANDI

 

30 Ağustos Zafer Bayramı her yıl olduğu gibi bu yılda Ülke genelinde törenlerle kutlandı. Gölcük’te Anıtpark’ ta yapılan Anıta çelenk sunumu ve saygı duruşu gerçekleşti.

 

Anıtpark’ ta gerçekleştirilen Atatürk Anıtına çelenk sunumunda, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral M.Baybars Küçükatay, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ak Parti Gölcük İlçe Başkan İdris Alp, CHP Gölcük İl Başkanı İsmet İşeri, MHP Gölcük İlçe Başkanı Hüseyin Çıldır  olmak üzere Anıta çelenk sunup saygı duruşunda bulundular. Akabinde 1 Dakikalık saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması sonrasında, Günün anlam ve önemini belirten konuşma ve iirin ardından Anıtpark’ ta ki tören  tamamlanmış oldu. Törene, Sivil ve Askeri Erkan, Gaziler, Siyasi Parti Temsilcileri  ve Vatandaşlar katıldı. Daha sonra Tüm Protokol Kaymakamlık makamında yapılan Bayramlaşma sonrasından tören sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,853 saniyede tamamlandı.