Zabıtalarla birlikte vatandaşlara karanfil dağıttı

6 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3060 defa okundu.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Zabıtaların haftasını kutladı. Zabıta Müdürü Nihat Kaymak ve zabıtaları makamında kabul ederek haftalarını kutlayan Doğan, daha sonra Belsa önünde açılan stantta zabıtalarla birlikte vatandaşlara karanfil dağıttı.

Zabıtların zor ve bir o kadar da çok önemli görev yaptığını söyleyen. Başkan Doğan”  Zabıta aslında her belediye başkanının sahadaki temsilcisidir. Sahada belediyenin adaletinin temsilcisidir, halkımızın huzurunun temsilcisidir.

ZABITA GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ

Nereye el atsanız, insanlar her zaman bir zabıtadan yardım ve destek ararlar. Zabıta bizim gözümüz, kulağımız. Zabıtalar, çok zorluklar yaşıyorlar, tabi ki zaman zaman farklı davranışlarla karşılaşıyorlar. Buna rağmen bir belediyenin, belediye başkanın temsilcisi olduklarını unutmadan, vatandaşımızın rahatı, huzuru, güvenliği için sabırla görevlerini yapıyorlar. Dolayısıyla tüm zabıtalarımıza, halkımıza yaptıkları zor ama önemli hizmetten dolayı, fedakarlıklarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

ZABITAYA YARDIMCI OLALIM

Vatandaşlardan görevlerini yapan zabıtaya yardımcı olmalarını da isteyen Doğan” Zabıtamız her zaman kuralları uygulayacak ve görevlerini yapacak. İnsanlarımızın zabıtaya yardımcı olmasını diliyorum. Biz elimizden geldiği kadar kayıt içinde hizmet veren esnafımız yardımcı oluyoruz. Bayram dönemleri, özel dönemler, esnafımızın biraz daha rahat hareket etmesini sağlıyoruz. Zabıtamız halkımızın bir parçasıdır. Zabıtalarımız da her birinin onun annesi, babası, kardeşi olduğunu unutmadan hareket etmesi gerekiyor. Bütün gayemiz İzmit’imize, Kocaeli’mize daha güzel hizmet etmektir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,864 saniyede tamamlandı.