Yılmaz ve Toltar’dan Hacı Yaman’a ziyaret

22 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3366 defa okundu.

Geçtiğimiz Kurban Bayramı öncesi Hac vazifesini yerine getirmek için annesi Karkaş Yaman ile birlikte kutsal topraklara giden AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’a, vekil Mehmet Akif Yılmaz, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’dan tebrik ziyareti.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, 13 günlük Hac vazifesini yerine getirmek Annesi Karkaş Yaman ile gittiği Hac’dan geçtiğimiz gün döndü. Hac dönüşü evinde tebrikleri kabul eden Yaman’ın önceki günkü konukları AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut,Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve yönetimi oldu.

Yılmaz, Toltar ve beraberindekiler tek tek vekil Yaman’ı tebrik ettiler. Misafirlerini evinde ağırlayan vekil Yaman, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Allah’ımıza şükürler olsun ki; Kurban Bayramı öncesi gittiğimiz kutsal topraklardan hacı olarak geri döndük. Allah’ım her Müslümana kutsal topraklara en az bir kere gitmeyi nasip etsin”dedi. Yaman, misafirlerine zem zem suyu ve hurma ikram etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

195 sorgu 0,865 saniyede tamamlandı.