Yahya Kaptan İlkokulu Müdürüne çirkin saldırı

2 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4320 defa okundu.

İddiaya göre Yahya Kaptan İlkokulu Müdürü Rakmi Okumuş ile Aile Birliği Başkanı Muzaffer Yağcı arasında başlayan tartışma olaylı bitti. Muzaffer Yağcı’nın Müdür Rahmi Okumuş’u darp ettiği ifade edildi. Müdür Okumuş 5 günlük rapor alırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yahya Kaptan İlkokulu’nda okul müdürü ve Aile Birliği Başkanı arasında tartışma yaşandı. Birlik Başkanı Muzaffer Yağcı’nın Müdür Rahmi Okumuş’u darp ettiği ileri sürüldü. Müdür Okumuş 5 günlük rapor alırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Müdür Rahmi Okumuş’un odasına dört kişi ile girdiği belirtilen Aile Birliği Başkanı Muzaffer Yağcı, Okumuşun yanındakileri dışarı çıkardı. Gelen şahısların tavırlarından şüphelenen kişiler ise önce çıkmak istemedi, ancak müdürün onay verince odayı terk ettiler. Daha sonra elindeki bir dosyayı masaya vurduğu belirtilen Yağcı, dosyada 15 imzanın bulunduğunu söyleyerek 3-B sınıfının yeniden sabahçı olması için talepte bulundu. Ancak Müdür Rahmi Okumuş, bu talebin ancak bireysel öğrenci için yapılabileceğini, bütün bir sınıfın sabah eğitimine geçebilmesi için tüm öğrenci velilerinin onayının olması gerektiği konusunda kendisine bilgi verdi.

MÜDÜR OKUMUŞ BEŞ GÜN RAPOR ALDI

Okumuş, ayrıca bir öğrenci velisinin Muzaffer Yağcı’ya yönelik şikayetini de kendisine iletti. Ancak bu yanıta sinirlenen Aile Birliği Başkanı Muzaffer Yağcı’nın daha sonra hakaret ederek okul müdürü Rahmi Okumuş’un üzerine yürüdüğü, boğazını sıkıp darp ettiği ileri sürüldü. Yağcı’nın ayrıca Okumuş’a, “Seni bu okuldan attıracağım” diyerek tehdit ettiği de iddia edildi. Bu sırada bağrışmaların üzerine odaya diğer şahıslar girerek olayı yatıştırdı. Yaşananların ardından polis olay yerine çağrılırken, kişilerin ifadelerine başvuruldu. Olayın ardından hastaneye giden ve 5 günlük rapor verilen Yahya Kaptan İlkokulu Müdürü Rahmi Okumuş evinde istirahata çekildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,825 saniyede tamamlandı.