Vali Güzeloğlu Esnafı Dinledi

4 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3537 defa okundu.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Gölcük’te esnaf ve sanatkarlarla buluştu. Buluşmaya Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya ve Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman’da katıldı.

Vali Güzeloğlu, konuşmasına şöyle devam etti, “Esnafımızın huzuru, rahatı ve beklentilerinin karşılanması en önemli vazifemizdir. 15 Temmuz’daki hain darbe kalkışmasında, bu ülkenin birlik ve beraberliğine, devletine, demokrasisine, birlikte yaşama iradesine kast eden iç ve dış hainlerin kalkışmasında meydanlara en önde çıkan, göğsünü tanka, topa siper edip bu kalkışmayı bertaraf eden kardeşlerimizdir.” diye konuştu.

EN BÜYÜK ONUR MİLLETE HİZMET ETMEK

Vali Güzeloğlu, görev yaptığı bütün illerde esnafa her zaman güvendiğini anlatarak, şöyle konuştu: “Kocaeli’de 2 yılı geride bıraktık. Her bir ilçemize dokunduk. Yönetim değil, yönetişim dedik. Tek tarafta karar almak ve göndermek doğru değil. En büyük onuru millete hizmet etmek olarak görüyoruz. 2 yılda gerek merkezi yönetimde bizlerin, gerek yerel yönetimde büyükşehir ve ilçe belediyelerinin uygulamalarında kullandığı yetkilerin hepsinde sizlerden gelen taleplerle hayatı kolaylaştırmaya çalıştık.” Dedi.

HEDEFİMİZ YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMAK

Yatırımlar ve hizmetler noktasında da beklentileri üst noktaya taşımanın çabası içerisindeyiz diyen Vali Güzeloğlu, “ Kocaeli’nin her bir köşesinde yaşam kalitesini en iyiye taşımanın mücadelesini veriyoruz” diyerek konuşmasını tamamladı. Programa Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Kaya ve Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,864 saniyede tamamlandı.