Ünlü”Esas bombalar o zaman patlayacak”

20 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
9343 defa okundu.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, FETÖ/PYD operasyonlarını değerlendirerek, “Önümüzdeki günlerde siyasi ayağı da devreye girecektir . Kimsenin gözünün yaşına bakılmayacaktır. Esas bombalar o zaman patlayacaktır” dedi.

MHP İl Başkan Aydın Ünlü, düzenlediği basın toplantısında hem Elazığ ve Bitlis’te gerçekleşen terör saldırılarını hem de FETÖ operasyonlarıyla ilgili son gelişmeleri değerlendirdi. Ünlü, “Kocaeli’ de siyasilere yönelik sürpriz FETÖ operasyonları olacak” dedi. Parti binasında gerçekleşen basın açıklamasında konuşan Ünlü, “Birlik ve beraberliği bozmaya yönelik her hareketin cezalandırılması gerekiyor. Van, Bitlis, Elazığ gibi illerimizde yapılan terör saldırılarının altında yatan tek bir neden var, Türkiye Cumhuriyetinin birlik ve beraberliğini bozmak. Ne yaparlarsa yapsınlar, Türk Milliyetçileri, ülkücü camia Türkiye Cumhuriyeti’nin arkasında dimdik durmaya devam ettiği sürece hiçbir organizasyonda başarılı olamayacaklardır.

ÜLKÜCÜ BABANIN OĞLU

Şehitlerimiz olacaktır. Askerimizi, polisimiz bu operasyonlarda hayatını kaybedecektir ama Türkiye Cumhuriyeti Devletini bekası için bunlar yaşanacaktır. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar asla başaramayacaklardır” ifadelerine yer verdi. PKK’nın yakın bir zamanda bitirileceğini söyleyen Ünlü, “Yeni nesil 15 Temmuz gecesi gördü. Darbe girişiminde tankların önüne yatanlara bakın. Ömer Halisdemir’in duruşu ülkücü bir duruştur. O da bir ülkücüydü. Derinceli gazimiz olan genç Halil İbrahim ülkücü bir babanın oğlu. Böyle bir yapının olduğu yerde terör faaliyetleri amacına ulaşamaz. Önümüzdeki günlerde terör belasından Türkiye kurtulacak.

BAŞSAVCI KENT İÇİN BİR DEĞER

Bu yapılara destek verenler, nasıl OHAL’de herkes kulağından tutulup cezaevine konuluyorsa bunlar da konulacaktır. PKK’nın bitmesi an meselesidir. Önümüzdeki günlerde herkes terörün nasıl bittiğini görecek” dedi. Kocaeli’de gerçekleşen FETÖ operasyonlarını da değerlendiren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Başsavcımız kentimiz için bir değer. Başsavcımıza Kocaelililer olarak sahip çıkmayı başarabilirsek çok farklı şeyler yapabilecek kapasiteye sahip. Devlet görevini yapıyor. Kimsenin gözünün yaşına bakılmayacaktır. Önümüzdeki günlerde siyasi ayağı da devreye girecektir . Esas bombalar o zaman patlayacaktır. Şu günlerde herkes devletin misafiri olabilir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,910 saniyede tamamlandı.