Sefa Sirmen’in Önemli Ameliyatı Bugün

26 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5214 defa okundu.

24 Haziran’da cezaevine konulan, bir süredir sağlık sorunları nedeniyle KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören İzmit Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Sefa Sirmen’in bugün (Cuma) önemli bir ameliyata alınacağı öğrenildi.

KAN DEĞERLERİ DÜŞÜK

Kalple ilgili sorunlar nedeniyle tedavi altına alınan Sirmen’in vücudundaki kan değerlerinin düşük olduğu tespit edilmiş, bir süre ilave kan verilmişti. Ancak kan nakli sırasında enfeksiyon kapan Sirmen hastanede zor günler geçirdi, uzun süre antibiyotik tedavisi uygulandı. Bir ara kan değerleri normale yükselen Sirmen’in yine kan miktarı ile ilgili sorun yaşadığı ortaya çıktı. Doktorlar, Sirmen’in kan değerlerinde görülen azalmanın vücudundaki bazı kılcal damarlardan kaynaklandığını belirledi. Bugün yapılacak operasyonla, kan kaybına neden olan kılcal damarların tedavisi hedefleniyor.

BİR SÜRE DAHA HASTANEDE

Sefa Sirmen’in bugün gerçekleştirilecek operasyonun ardından bir süre daha Tıp Fakültesi’nde kalacağı, tedavisinin uzayabileceği öğrenildi. Bu arada, hakkındaki mahkumiyet kararı ile ilgili Anayasa Mahkemesi’ne ve Yargıtay Başsavcılığı’na yapılan başvurularla ilgili hukuki takip devam ediyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,870 saniyede tamamlandı.