Pirelli çalışanları çifte bayram yaşadı

1 Eylül 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5004 defa okundu.

Pirelli’de çalışan 2 bin 700 çalışan ve ailelerinin katıldığı, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Pirelli Aile Günü, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birlikte gerçekleştirildi.

Lastik İş Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen etkinliğe; Türk Pirelli Fabrika Müdürü Hakan Yalnız, Personel Müdürü Can Güler, Serpil Köşker, Kamyon Üretim Müdürü Ahmet Oruç, Oto Üretim Müdürü Öder Kılıç, Lastik İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, Genel Başkan Yardımcısı Necdet Ulusoy, Genel Sekreter Alaattin Sarı, Kocaeli Şube İdari Sekreteri Ercan Yavuz, çalışanlar ve aileleri katıldı. Kahvaltı ve canlı müzik eşliğinde başlayan Pirelli Aile Gününde açılış konuşmasını Türk Pirelli Fabrika Müdürü Hakan Yalnız ve Lastik İş Genel Başkanı Abdullah Karacan yaptı. Türk Pirelli Fabrika Müdürü Hakan Yalnız, Aile Gününe katılanlara hitaben yaptığı konuşmasında “Çok kısa bir süre içerisinde bu kadar coşkulu organizasyonu sağladıkları için Lastik İş Genel Başkanı Abdullah Karacan’a teşekkür ediyorum.

ÜLKEMİZ ÖNEMLİ BİR SINAVDAN GEÇTİ

Umarım herkes güzel bir gün geçirir. Bulunduğumuz coğrafyada yaşamak çok zor. Hepimiz Atatürk’ün çocuklarıyız. Birlik ve beraberlik içerisinde her türlü sorun ve engelleri aşarız. Şimdi vatanımıza nasıl sahip çıkıyorsak işimize ve aşımıza da öyle sahip çıkmalıyız. Geçmişimiz, geleceğimizin teminatıdır. Pirelli olarak tüm çalışanlarımızın katkılarıyla çok güzel işler yaptık. Ülke ekonomisine önemli katkılar sağladık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Bugün burada bulunan ve zafer coşkusunu beraber yaşadığımız herkese katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Programda konuşan Lastik İş Genel Başkanı Abdullah Karacan, “Bugünün anlamı çok büyük. 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Pirelli Aile Gününü birlikte kutluyoruz. Ülkemiz, 15 Temmuz’da önemli bir sınavdan geçti.

FİGEN ÖZDİL COŞTURDU

İkinci bir kurtuluş savaşı verdik. Ellerimizde bayraklarla güzel bir aile olarak bu güzel günde toplanmanın mutluğunu yaşıyoruz. Biz birlik ve beraberlik içerisinde olursak aşamayacağımız engel yok. Katılan herkese teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum” dedi. Pirelli Aile Günü etkinliğine katılan ailelerin çocukları, çeşitli oyunlar ve şişme oyun stantlarında eğlenerek doyasıya eğlendiler. Katılımcılara sabah saatlerinde kahvaltı, öğlen kavurma ve pilav ikram edilirken, dondurma ikramı sıcakta herkesi serinletti. Canlı müzik kulakların pasını silerken, sanatçı Figen Özdil söylediği şarkılarla herkesi coşturdu. Düzenlenen yarışmalarda başarılı olanlara televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, ütü, halı, bisiklet ve ev eşyalarında oluşan hediyeleri takdim edildi. Gün sonunda Pirelli çalışanları ve aileleri tatlı bir yorgunlukla, mutlu bir şekilde evlerine döndü.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

198 sorgu 0,841 saniyede tamamlandı.