MHP’de Nefesler Tutuldu

26 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6288 defa okundu.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü 9 Ekim’de başlayacak olan kongre süreci ile ilgili ilk toplantının yarın (27 Ağustos) saat 10.00’da İzmit Belsa Plaza’da bulunan Sketch Kafe de yapılacağını söyledi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü bugün il binasında bir basın açıklaması yaptı. Terör saldırılarını kınadığını söyleyen Ünlü, “Şırnak Cizre ilçemizdeki hain teröristlerin yaptığı saldırıda hayatını kaybeden 11 şehidimize Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum.  Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. MHP olarak Suriye sınırında Cerablus’ta yapılan sınır ötesi harekatı desteklediğimizi, devletin ve hükümetin bu anlamda arkasında olduğumuzu bildirmiştik. Aynı duruşu göstermeye devam edeceğiz” dedi.

MFHP TÜRK MİLLETİNİN TEK UMUDU
Kongre takvimi ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Ünlü, “MHP Kocaeli Teşkilatları 9 Ekim itibari ile kongre takvimini başlatacak. Bunun için bugün sabah saat 10.00’da İzmit merkezde olmak üzere ilçe başkanlarımız, Ülkü Ocağı İl başkanımız, İl Disiplin Kurulu Başkanımızla değerlendirme toplantısı yapılacak. Bu değerlendirme toplantısı ile hem bayramlaşma programımız hem de 9 Ekim de başlayacak olan kongre takvimimiz genel merkezimizin uyarıları ile yapılacak çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunacağız. MHP hem kendi kongre atmosferine girecek hem de gündemi yakından takip etmeye devam edecektir. Türk Milletinin son umudu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin fethedilmemiş son kalesi ülkücü camia milletin son umudu nefesi olmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.
KILIÇDAROĞLU’NA SALDIRIYI KINIYORUZ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı hakkında da konuşan Ünlü, “CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ı arayarak geçmiş olsun ziyaretinde bulunmak istedik. İl dışında olduğundan telefonla geçmiş olsun mesajımızı ilettik. Siyasi partiler demokrasinin kalbidir. Yapılan saldırı demokrasinin kalbine yapılmıştır. Bu anlamda MHP camiası olarak tekrardan geçmiş olsun diliyoruz” dedi.
FETÖ KOMİSYONU LİSTESİ
Ünlü, FETÖ Mağdurları komisyonunda; Havva Köse, Yusuf Ziya Ünsal, Zekeriya Işık, Kutluay Yediel’in yer alacağını söyledi. Komisyon görüşmeleri il binasında gerçekleşecek.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,862 saniyede tamamlandı.