MHP Kocaeli Teşkilatı Kongre Süreci Öncesinde Toplandı

27 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8320 defa okundu.

MHP Kocaeli Teşkilatı 9 Ekim’de başlayacak olan kongre süreci öncesinde ilk toplantıyı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü “Genel Başkanımızın söylemiyle, sızmaların önleneceği, arınmaların devam edeceği bir kongre süreci olacağını hepimiz bilmekteyiz”dedi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü 9 Ekim’de başlayacak olan kongre süreci öncesinde Belsa Plaza’da bulunan Sketch Kafe’de İl Başkanları, Disiplin Kurulu, il yöneticileri ve Ülkü Ocakları Yönetimi ile ilk toplantıyı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü, “Buradan Büyükşehir yetkililerine, sayın valimize bir öneri sunuyoruz. Kocaeli’ de tankların durdurulduğu Sakarya il sınırındaki Eşme bölgesine tankların durdurulduğu yerde ve Kocaeli’nin çıkışı İstanbul İl sınırına bir Ömer Halisdemir anıtı yapılmasını istiyoruz. Bu her görüldüğünde Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin geleceği için canını sayanların var olduğunu görmesi anlamında önemli bir ayrıntıdır. MHP olarak takipçisi olacağız ve bu talebimizi iletmeye devam edeceğiz” dedi.
_MG_0379

MHP’NİN ÖNEMİNİ DÜNYA ANLADI
Ünlü açıklamasına şöyle devam etti:
-“Bugün MHP Kocaeli Teşkilatları olarak aylık değerlendirme toplantısındayız. Kongre süreci 9 Ekim itibari ile başlayacak. MHP’nin kongre süre çok önem arz ettiği, özellikle Genel Başkanımızın söylemiyle, sızmaların önleneceği, arınmaların devam edeceği bir kongre süreci olacağını hepimiz bilmekteyiz. Türkiye terörün en yüksek oranda yaşandığı bir gündem yaşamakta. MHP’nin önemini 15 Temmuz itibari ile tüm dünya anladı. MHP olarak hep söyledik. MHP bu ülkenin sigortası, fethedilmemiş tek kalesidir. Bundan sonraki süreçte her parti üyesi bu hassasiyetle siyaset yapmaya devam edecek. Bugün ülkemizin Suriye’de yaptığı mücadelede MHP’nin verdiği destek, Güneydoğu’da yapılan operasyonlarda MHP’nin verdiği destek, Milli Mutabakat denilen birlik ve beraberlik anlamındaki görüntünün tüm dünyaya verilmesi anlamında MHP’nin ne kadar anlam ifade ettiğini herkes gördü.

IMG_0400
TÜRKİYE’NİN ÇİMENTOSUYUZ
Bugün bu masanın etrafında olan Kocaeli’nin uçbeyleri, ülkü ocağı başkanından ilçe başkanlarına kadar, il disiplin kurulu başkanına kadar MHP kurumlarıyla var, var olmaya da devam edecektir. Önümüzdeki süreç zordur. Bize yüklenin misyonun gereğini biliyoruz. Bu ülkede önem arz eden siyasi partinin yöneticileriyiz. MHP olarak, çimento olmaya, Türkiye’nin son nefesi olmak için ciddiyetli çalışmalarımızı devam ettirecek bir siyasi parti olacağız.  7 aydır MHP ye yapılmak istenenler karşı dim dik durmayı başaran bir partiyiz. 2 Temmuz’da sayın genel başkanımızdan helallik istediğimizi yaptığımız konuşmada belirtmiştik. Biz MHP ve liderimizi kamuoyumuza anlatamadık. Algı politikalarına yenildik Ve helallik istedik. Liderimizin söylemlerinde ne kadar haklı olduğunu 15 Temmuz’da gördük. Bu bin yıl daha konuşulacak.”

IMG_0404

_MG_0390

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

204 sorgu 0,859 saniyede tamamlandı.