Melikşah Taşkın, “Yarınlarımız için vatansever gençler yetiştiriyoruz”

21 Eylül 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
13275 defa okundu.

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Melikşah Taşkın, yayınladığı mesajda, “ Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak imanlı ahlaklı çalışkan ve mesleğinde başarılı gençlerin yetişmesi konusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bilmek , öğrenmek , okumak ve yazmak insana has bir özelliktir. Bu kabiliyet insanın ruhi yapısının gereğidir. İslamın ilk emri (İkra) oku olması da eğitim ve öğretimin önemini daha da anlamlı kılmaktadır . İslam bir ilim ve irfan dinidir , öğrenmeye ve araştırmaya büyük önem vermiştir.

Ülkemizi gelişmiş müreffeh medeniyetler arasına çıkarmak için eğitim ve öğretimin önemi çok büyüktür . Şüphesiz aziz vatanımızın geleceği genç nesillere emanet edilecektir . Ülkemizin gelişmiş medeniyetler arasında yer alması için her Türk gencinin kendini geliştirmesi vatandaşlık görevi olmalıdır.

Sigara, alkol ve uyuşturucu yaşının gittikçe düşmesi bizleri derinden üzmektedir. Bu konuda anne -babalara ve öğretmenlerimize çok büyük görevler düşmektedir . Polisimizle birlikte bizlerinde bu konuda her zamankinden daha dikkatli olmak için faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. . Sigara , alkol ve uyuşturucu ile alakalı dönem dönem konferanslarımız olacaktır.

Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak 2016-2017 eğitim ve öğretim yılının vatan ve millet sevdalısı ,elleri öpülesi öğretmenlerimiz ve geleceğimizin teminatı öğrenci kardeşlerimiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz.”

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Melikşah Taşkın

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • kendisi ne kadar eğitimli de gençleri eğitecekmiş. bu melikşahı bilen biliyor ne kadar yobaz kültürsüz çıkarcı ve menfaatçi olduğunu
    21 Eylül 2016 22:07

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,908 saniyede tamamlandı.