Körfez´i Temiz Bir Bayram Bekliyor

5 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4905 defa okundu.

Körfez Belediyesi, Körfezlilerin Kurban Bayramı’nı rahat, huzurlu, temiz ve güvenli bir şekilde geçirmesi için kenti yaklaşan Kurban Bayramı’na hazırlıyor.

0505Rutin olarak yapılan temizlik çalışmalarını sıklaştıran temizlik ekipleri Kurban Bayramı’nda da yoğun bir şekilde mesai yapacak. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi çalışmalarına hız veren Körfez Belediyesi temizlik işleri ekipleri bayram mesaisine erkenden başladı. Haftanın yedi günü yirmi dört saat çalışmalarını yürüten temizlik işleri ekipleri rutin çalışmalara ek olarak daha fazla ekiple Körfez’i bayrama hazırlıyor.

Sokaklardaki Çöp Konteynırları Yıkanıyor, Dezenfekte Ediliyor Ve Onarılıyor

Körfez Belediyesi temizlik işleri ekiplerinin rutin olarak sürdürdüğü temizliğe ek olarak başlatılan bayram temizliği kapsamında, ilçedeki sokaklar tanker ve yol yıkama aracı eşliğinde sabunlu sularla yıkanıyor. Sokaklardaki çöp konteynırları yıkanıyor, dezenfekte ediliyor ve onarılıyor. Boş arsalarda ise mıntıka temizliği yapılıyor. İlçede dört koldan yürütülen temizlik çalışmaları vatandaşlardan da takdir görüyor.

Zabıta Ekipleri Bayram Boyunca Görev Başında

Körfez Belediyesi zabıta ekipleri de bayram öncesinde denetimlerini sağlıksız gıda satışı gerçekleştiren seyyar satıcılar ile daha çok unlu ve şekerli gıda üretimi yapan esnaf üzerinde yoğunlaştırdı. Bayramda bu tür gıda tüketimlerinin artması ile zabıta ekiplerinin yaptığı denetim büyük önem kazanıyor. Nöbetçi ekipleri ile bayram boyunca 7/24 hizmet verecek olan zabıta ekipleri, Körfezlilerin yanında olacak.

Körfezliler, Bayram Boyunca Çağrı Merkezlerini Arayabilecek

Körfez Belediyesi, bayram süresince tüm birimleri ile görev başında olacak. Körfez Belediyesi 500 00 50 çağrı merkezi, bayramda 7/24 çalışarak, Körfezlilerin dilek, talep ve isteklerini almaya devam edecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,884 saniyede tamamlandı.