Kocaeli Emlakçılar Odası’nda heyecan artıyor

20 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
39277 defa okundu.

4 Eylül’de kongreye gitmeye hazırlanan Kocaeli Emlakçılar Odası’nda adaylığını açıklayan Alpay Hacıoğlu ve Ahmet Pekin arasında ki yarış gittikçe kızışıyor. Adaylardan Hacıoğlu, demokrasi mesajı verirken; Pekin ise birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı olarak yetki alan Kocaeli Emlakçılar Odası‘nda heyecan her geçen gün artıyor. 4 Eylül tarihinde ilk kongrelerini gerçekleştirmek için gün sayan oda üyeleri gelişmeleri yakından takip ediyor. Kurucu başkanlığını Ahmet Pekin‘in yaptığı Kocaeli Emlakçılar Odası’nda şimdilik iki aday yarışıyor. Kurucu başkan Ahmet Pekin ile Kocaeli Emlakçılar Derneği (KEMDER) Başkanı Alpay Hacıoğlu‘nun arasında başlayan başkanlık yarışı hız kesmeden devam ediyor.

İDDİALI İKİ ADAY

Çok sayıda emlakçıyı ilgilendiren ve oda olma statüsünün ardından hayli önem kazanan başkanlık yarışı zaman zaman bazı çekişmelere sahne oluyor. Siyasi müdahalelerin bile yaşandığı iddia edilen Kocaeli Emlakçılar Odası başkanlık yarışında 4 Eylül günü gerçekleşecek olan kongrede ipi kimin göğüsleyeceği herkes tarafından merak ediliyor. Bununla birlikte çekişmeli bir yarışın içinde kendilerini bulan başkan adayları Ahmet Pekin ile Alpay Hacıoğlu oda sakinlerine yönelik çeşitli açıklamalar gerçekleştiriyor.

YAKLAŞIK 700 ÜYE

Hatırlanacağı üzere 9 Ağustos’ta gerçekleştirdiği basın toplantısında adaylığını resmi bir şekilde de ortaya koyan Alpay Hacıoğlu odanın kurulmasında büyük emekleri olduğunu belirterek, 4 Eylül’de gerçekleştirilecek olan oda seçimlerinin demokratik bir ortamda olmasını temenni ettiğini söyledi. Yaklaşık 700 üyesi bulunan ve dernek ile odanın karşı karşıya geldiği kongreyle ilgili açıklama yapan bir diğer başkan adayı Ahmet Pekin ise, “Başından beri tüm meslektaşlarımızı tek çatı altında toplama gayretinde olduk. Bunu da başardık” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,849 saniyede tamamlandı.