Kandıra Belediyesi Yolları Kışa Hazırlıyor

23 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3704 defa okundu.

96 mahallesi bulunan Kandıra, yol yapım ve onarım çalışmalarıyla ilmek ilmek işleniyor. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in karış karış gezerek gözlem yaptığı ilçede yol çalışmaları titizlikle sürdürülüyor. Yaz döneminde yoğun programlarına rağmen vatandaşlara ziyaretlerini eksik etmeyen Başkan Ünal Köken, bozuk olan yolları ekibiyle birlikte tek tek tespit ediyor.

Tespit aşamalarının ardından hızlıca çalışmalara başlayan ekipler, Kanatlar Kayapınar Mahallesi ile Bozburun arasında bulunan 2300 metrelik kestirme yolun kış şartlarında kullanılabilmesi için stabilize malzeme ile yol tadilatına başladı. Yaklaşık 5000 ton stabilize malzeme kullanılan çalışma, vatandaşa büyük kolaylık sağlayacak. Tarla ve bahçelerine ulaşım konusunda sıkıntı yaşadıklarını ifade eden vatandaşlar, çalışmaların sonlanmasıyla birlikte sıkıntıların çözüme kavuşacağını söyledi.

7/24 çalışan ve hemşehrilerinin sorunlarına çare arayan Başkan Ünal Köken’i çalışmaları konusunda her zaman takdir ettiklerini sözlerine ekleyen vatandaşlar, Kandıra’nın sorunsuz ve gelişen bir ilçe olduğunu belirtti.

Yol yapım ve onarım konusunda açıklama yapan Başkan Ünal Köken, “Belediyemizin çalışmaları arasında bulunan ve Fen İşleri Müdürlüğümüzün yürüttüğü yol çalışmalarını önemsiyoruz. Bu yollar kentin çehresini değiştireceği gibi, ilçemizin de gelişmesi, yerleşim alanlarının yayılımı ve ulaşım rahatlığı için çok önemli. Bu nedenlerle çalışmalarımız devam edecek. Başlayan yeni yol açma çalışmaları, stabilize yol çalışmaları, gerekse parke kaplama çalışmalarımızla vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz dedi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,867 saniyede tamamlandı.