İsmail Baran vatandaşla iç içe

7 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4365 defa okundu.

Göreve geldiği günden bu yana Körfezlilerle kucaklaşmaya, onların dertlerini dinleyip çözüm üretmeye ve yepyeni projeleri hayata geçirmeye devam eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Halkımız körfezli olmanın keyfini yaşıyor” dedi.

Belediye başkanı seçildiği günden bugüne yediden yetmişe tüm Körfezlilerle bir araya gelen, esnafları, okulları, sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri, camileri ziyaret eden vatandaşın dertlerini dinleyip taleplerini not alan Başkan Baran, “Gece demeden, gündüz demeden sizlerden aldığımız yetkiyle hep çalıştık, çalışıyoruz. Bu yetkiyi hak etmeye çalışıyoruz. Yeni projeler üretirken halkımızı da ziyaret ederek onların görüşlerini dinliyoruz” ifadelerine yer verdi.

körfezz (1) körfezz (2)DAHA TEMİZ BİR KÖRFEZ

Baran, “Çocuklarınızla, komşularınızla rahatlıkla gezebileceği daha temiz, daha düzenli bir Körfez’i oluşturmak için halkla beraber olmaya çalışıyoruz. Belediye hizmetleri ile halkımız, huzur ve güvenli bir şekilde Körfezli olmanın keyfini yaşıyor” dedi. Çat kapı ziyaretleriyle bilinen Belediye Başkanı İsmail Baran, geçtiğimiz günlerde Tütünçiftlik sahilde aileleriyle birlikte Körfez’in tadını çıkaran vatandaşlarla hemhal oldu. Çocuklarla yakından ilgilenerek onlara oyuncak hediye eden Başkan Baran, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

199 sorgu 0,814 saniyede tamamlandı.