Hürriyet “Hep Birlikte Mücadele Etmeliyiz”

26 Ağustos 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
7048 defa okundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yapılan saldırı sonrası açıklamalarda bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “Bu saldırı genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na değil devlete yapılmıştır” dedi

Geçtiğimiz gün Artvin’in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine hareket eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyet PKK’lı hainler tarafından saldırıya uğramıştı. Hain saldırı sonrası 1 askerimiz şehit oldu. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet yaşanan üzücü olayla ilgili sert açıklamalarda bulundu.

 

HEP BİRLİKTE MÜCADELE ETMELİYİZ

Fatma Kaplan Hürriyet, “Bu saldırı sadece genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na değil devlete yapılmış bir saldırıdır. Ülke olarak millet olarak iktidar, muhalef demen top yekün birlik ve beraberlik içinde PKK, IŞİD ve Cemaat örgütleriyle mücadele etmeliyiz. Son günlerde ülkemiz ciddi güvenlik sıkıntısı yaşamaktadır. Bu saldırıları, terör örgütlerini lanetliyorum. Fakat bu sadece lanetlemek olmaz. Hep birlikte terör örgütleriyle sonuna kadar mücadel etmemiz gerekir” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 2,883 saniyede tamamlandı.