Gökmen Börekçisi lezzetini yurt dışına taşıdı

30 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4435 defa okundu.

Başarıları ile kısa sürede ilklerin arasına giren, damakta bıraktığı lezzet ile akılda kalan Göçmen Börekçisi, lezzetini yurt dışına taşıyarak dünyaca meşhur Dubai’de şube açtılar. Göçmen Börekçisi ününü yurt dışında da duyuracak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yapılan araştırmaya göre Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına girmeyi başaran Göçmen Börekçisi dur durak bilmiyor. Hedeflerini her geçen gün yükselten ve yaptıkları işler ile dikkat çekmeyi başaran Göçmen Börekçisi sahipleri bir yandan yeni bayilikler verip müşteri portföyünü genişletirken; bir yandan da fabrikalarını büyüterek taleplere cevap veriyor.

İKİ KARDEŞİN BAŞARISI

Sanayi kenti olmak özelliği ile bilinen Kocaeli aynı zamanda ticaretin de en çok yaşandığı illerin başında geliyor. Ticaretin bu kadar yoğun yaşandığı bir kentte en iyiler arasına girmek de hayli zorlaşıyor. İşte Göçmen Börekçi’nin Yönetim Kurulu  Başkanı İlker Can Dönmez ile kardeşi Tanju Taner Dönmez  bunu başararak kısa sürede azimlerinin ödülünü alıyor. En hızlı büyüyen 100 şirket arasına girmeyi başaran Göçmen Börekçisi şimdi de yurt dışına açılıyor.

YURT DIŞINA AÇILACAKLAR

Hatırlanacağı üzere İlker Can Dönmez ve Tanju Taner Dönmez kardeşlerin sahibi olduğu Göçmen Börek Fabrikası Körfez Yarımca Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi No.373’te hizmete açılmıştı. İlker Can Dönmez de daha önce yaptığı bir açıklamada, “Yıl sonuna kadar 80 bayiimiz olacak” demişti. Hedeflerini büyütmeye devam eden Göçmen Börekçisi’nin sahipleri şimdi ise Dubai’de be açtı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,870 saniyede tamamlandı.