Darcan “Alçakça saldırıları nefretle kınıyorum”

19 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4385 defa okundu.

CHP Kocaeli İl Başkan Vekili Gökhan Darcan Terör örgütü PKK’ın ülkemize düzenlediği hain saldırılarla ilgili yazılı açıklaması yaptı.

İşte Darcan’ın açıklaması;

Basına ve kamuoyuna

Ülkemiz üzerinde hesaplar  yapan Terör örgütü PKK adeta gündemi fırsat sayarak  , omuz omuza işbirliği içerisinde 15 Temmuz yaralarını kapatama çabasıyla mücadele ettiğimiz şu günlerde  ne kadar kanlı, acımasız ve insanlık dışı tavırlara sahip olduğunu  bugün bir kez daha apaçık tüm dünyaya gösterdi.

Geçtiğimiz akşam Van‘ın İpekyolu ilçesinde polis merkezine bomba yüklü araçla, teröristlerce düzenlenen hain saldırıdan sonra, “günaydın” diyerek başlamak istediğimiz bir güne daha maalesef bu sabah yine bir saldırı haberi ile daha uyandık.

Terörizm şiddet ve dehşet yüzünü her geçen gün daha çok göstermekte. Saldırıların biri biterken, diğeri başlamakta. Elazığ ve sonrasında Bitlis’ten gelen acı haber hepimizin yüreklerini dağladı. Elazığ için dua ederken Bitlis’ten kara haber geldi. Ülkemizde acı ve korku dışında ki tüm konular gündemde ki önemini yitirdi yine bu gün için.

Hepimizin canı yansa da hiçbir terör örgütü, bu milleti asla ve asla teslim alamayacaktır.  Teröre karşı eğilmeden duracağız.

Âmâsız, lakinsiz, fakatsız terörü lanetliyoruz.

Alçakça saldırıları nefretle kınıyor, acıların tekrarlanmamasını temenni ediyorum. Bu acı günlerin son bulması umuduyla, yaşamını yitiren şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum.

Gökhan Darcan

CHP Kocaeli İl Başkan Vekili

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,911 saniyede tamamlandı.