Ak Parti İl Başkanı Ceyhan’dan önemli mesaj

24 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4441 defa okundu.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ile birlikte Petrol-İş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar’ı ziyaret eden İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “İşçi ve çalışan kardeşlerimiz için daha iyi ne yapabiliriz konusunda istişare içinde olacağız ”dedi.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye genelinde başlayan birliktelik başta siyaset olmak üzere her noktaya değmiş durumda. Herkes bu durumdan oldukça memnun.

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Petrol-iş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar’ı Üsküdar’da bulunan Petrol-İş Genel Merkezi’nde ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Kocaeli milletvekili Zeki Aygün de bulundu. Altunizade İş merkezinde bulunan Petrol-İş Genel Merkezi Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, çalışanların her zaman destekçileri olduklarının altını çizdi. Geçtiğimiz Eylül ayında Petrol-İş Genel Başkanlığına seçilen Yaşar’ı tebrik eden Ceyhan “İşçi ve çalışan kardeşlerimiz için daha iyi ne yapabiliriz konusunda istişare içinde olacağız ”diye konuştu.

DEMOKRASİNİN YANINDAYIZ 
Petrol-iş Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yaşar, sendikaların önemini anlayan bir iktidardan ve temsilcilerini ağırlamaktan gurur duyduğunu ifade ederek “Sorunlarımızı çözümlerimizi birlikte konuşup halledeceğiz. Demokrasiye sahip çıktık, bundan sonra da demokrasinin yanında olacağız” dedi.
Ziyarette AK Parti Kocaeli milletvekili Zeki Aygün ise 15 Temmuz’da demokrasi sahip çıkmalarına şahit olduklarını kaydetti. Aygün “Birlik ve beraberliğimizi herkese gösterdik. Bağlarımızı bundan sonra daha da güçlendireceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,860 saniyede tamamlandı.