Başkan Ünal Köken, Sucuali Mahallesinde Hemşhrileriyle Buluştu

3 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2835 defa okundu.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaret sırasında, mahalle halkının sorunlarını dinleyen Başkan Köken, bu kez Sucuali Mahallesindeydi

Bölge ziyaretlerini aralıksız sürdüren ve mahallelerin sorunlarını yerinde inceleyerek gerekli talimatı veren Başkan Köken, birinci görevinin vatandaşa hizmet olduğunu söyleyerek, bizler vatandaşın yanındayız dedi. Köken,“Görevimiz, vatandaşa hizmet etmektir. Halkımıza hizmet etmenin mutluluğu hiçbir şeyle ölçülemez.”dedi.

Başkan Köken, ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada  Sucuali Mahallesinde sakinlerinin sorunları için de çalışmalara hız verileceğini, alt yapı çalışmalarına da önem verilerek, vatandaşın daha sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde yaşaması için gereken çalışmaların başlatılacağını söyledi.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i karşılarında gören mahalle sakinleri çok mutlu oldu. Başkanın ziyareti ile onurlandıklarını söyleyen mahalle sakinleri, sorunlarını da Başkan Köken’e ilettiler.

Başkan Ünal Köken;” Kandıralıların ilçemizin sakini değil sahibi olduğunu göstermek için hemşehrilerimizle sık sık buluşacağız.”

Kandıralıların ilçemizin sakini değil sahibi olduğunu göstermek için hemşehrilerimizle sık sık buluşarak fikirlerine başvuruyor, talep, görüş ve önerilerini yerinde dinliyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e tam destek veren Kandıralı hemşehrileri,verilen hizmetten memnun olduklarını belirttiler.

Merkezine insanı koyan projelerimizle “ İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışını önemsiyoruz. Şehrimizi modern, sağlıklı ve yaşanabilir haliyle gelecek nesillere el birliği ile taşıyacağız şeklinde konuşmalarını sürdüren Başkan Köken, hemşehrilerinin yanında olmayı sürdüreceğini ifade etti.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,830 saniyede tamamlandı.