Başkan Köken’den 2016-2016 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

19 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2286 defa okundu.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 2016-2017 eğitim öğretim yılı için mesaj yayınladı. En önemli yatırım alanının eğitim olması gerektiğine dikkat çeken Köken, Kandıra’nın yeni eğitim öğretim yılında da fark yaratacağını söyledi.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 2016-2017 eğitim öğretim yılı için mesaj yayınladı.  Başkan Köken, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Yeni eğitim – öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen  Başkan Köken, “Bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan tüm imkanlarını seferber eden  Kandıra Belediyesi bundan sonraki çalışmalarında da aynı özeni göstermeyi sürdüreceğini belirtti.

2023, 2053 ve 2071 hedeflerine daha emin adımlarla ulaşmak için en önemli yatırım alanımızın eğitim olması gerektiği inancı ile hareket ediyoruz.  Çocuklarımızın gelişmiş ülkelerdeki yaşıtlarıyla rekabet edip başarılı olabilmesi için var gücümüzle eğitime destek vermeye devam edeceğiz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, eğitimli ve bilinçli bireylerin ülkenin kalkınmasındaki rolüne öğrencilerimizin milletimizin değerlerine duyarlı, insana önem veren, çağın gerektirdiği bilgi ve donanımla kuşanmış, demokrasinin ve insan haklarının değerlerini bilen bireyler olarak yarınlara hazırlanması ülkemizi daha da güçlü kılacaktır sözleriyle dikkat çekti.

Bunu el birliği ile gerçekleştirecek güce de sahibiz diyen Başkan Köken,    2016-2017 eğitim öğretim yılının tüm eğitim çalışanlarımıza, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

198 sorgu 0,826 saniyede tamamlandı.