Başkan Köken Halkın Zafer Bayramını Kutladı

30 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5957 defa okundu.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken halkın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.

Kandıra Hükümet Konağında saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan tören,  çelenk koyma ile devam etti. Törene Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek,  Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Dalaslan, İlçe Emniyet Müdürü vekili Ali Çalışkan, İlçe Jandarma Komutanı Aykan Çakan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Köken, Milli Mücadeleyi zaferle taçlandıran, milletimize özgürlük kazandıran, bayrağımızın onurla dalgalandığı vatan topraklarını bizlere bırakan kahramanlarımızla ne kadar övünsek azdır. Milletimizin bağımsızlığı uğruna kazanılan bu büyük zaferlerden ilham alarak, demokrasimizi güçlendirmek ve ülkemizi çağdaş uygarlıklar düzeyine ulaştırmak hepimizin ortak sorumluluğudur ifadelerinde bulundu.

Başkan Köken, bu duygu ve düşüncelerle İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren aziz şehitlerimizi ve 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde tanka, tüfeğe karşı göğsünü siper ederek şahadete erişen Demokrasi Şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

191 sorgu 0,862 saniyede tamamlandı.