Başkan Baran’dan Tam Destek

9 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3582 defa okundu.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’in yetiştirdiği önemli sanatçılardan biri olan Yıldırım Gömleksiz’i makamında ağırladı

Yıldırım Gömleksiz ve Ela Elizabeth Ay, katıldıkları Rising Star Türkiye 2016 ses yarışmasının çeyrek final turunda karşılıklı eşleştiler. Yıldırım Gömleksiz performansıyla%84 oy alırken, Ela Elizabeth Ay%49 oy aldı. Rakibini eleyerek bir sonraki tura geçmeye hak kazanan isim Yıldırım Gömleksiz oldu. Bu bağlamda Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, rakibini eleyerek çeyrek finalden bir üst tura yükselen Yıldırım Gömleksiz’i makamında ağırladı. Sanatın ve sanatçının her zaman yanında olduğu bilinen Başkan Baran ziyaret esnasında şu konuşmalara değindi, ” Marka kent olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Körfezimiz çok değerli sanatçılarımızı da içinde barındırıyor. Yıldırım Gömleksiz kardeşimizde bizleri katılmış olduğu ses yarışmasında en iyi şekilde temsil ediyor. Spor’dan sanata her alanda desteklerimizi sürdürüyoruz. Yarı finale yükselen Yıldırım kardeşimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. ” dedi.

İsmail Baran’a Teşekkür
Rising Star Türkiye ses yarışmasında rakibini eleyerek yarı finale yükselen Yıldırım Gömleksiz, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a desteklerinden ve makamında ağırladığı için teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,917 saniyede tamamlandı.