Bakan Işık’ın Kızının Düğünü Bu Akşam

27 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
15507 defa okundu.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ile Nigar Hanım’ın ortanca kızı Sema Işık, bugün (Cumartesi)İzmit’te Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek törenle, Aliye­Faruk Hamutçu Çiftinin Başbakanlık’ta görevli oğulları Fuat Hamutçu ile hayatını birleştirecek.

DEVLET NİKAHA GELİYOR

Fikri Işık’ın kızının nikah töreni için, Başbakan Yıldırım, Meclis Başkanı Kahraman ile çok sayıda bakan ve milletvekilinin bu akşam (Cumartesi) Uluslararası Fuar Merkezi’ne gelmesi bekleniyor. Çok sıkı güvenlik önlemleri nedeniyle, düğüne katılacak davetlilerin ismi de açıklanmıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da yarın akşam İzmit’teki düğüne katılması bekleniyor. Genel Kurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları da büyük olasılıkla nikahta olacak.

5 BİN DAVETİYE DAĞITILDI

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın kızının nikah töreni için 5 bin davetiye dağıtıldığı öğrenildi. Bugün nikah töreninin düzenleneceği Uluslararası Fuar Merkezi’nin çevresi elden geçirildi, salona sandalyeler konuldu. MHP ve CHP il başkanları,Kocaeli’nin eski yeni bütün milletvekilleri törene davetli. Nikah töreni saat 19.00’da başlayacak. Gençlerin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyacak. Devletin zirvesinin de nikah şahidi olması bekleniyor

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,903 saniyede tamamlandı.