Aydın Ünlü, “Aday adayı dahi olamayacaklar”

13 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
13914 defa okundu.

MHP’de Kocaeli’de taşları yerinde oynatacak açıklama İl Başkanı Aydın Ünlü’den geldi. Kocaeli’nde bir ilçeyi kasteden Ünlü, “MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli’nin olduğu yerde başka isimlerin fotoğraflarını binaya asanlar adaya adayı dahi olamayacaklardır” dedi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında teşkilat çalışmaları ve kongre takvimi hakkında açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “MHP Kocaeli il merkezi olarak genel merkezi ziyaret ettik. Genel başkan yardımcılarımızla bir dizi değerlendirmelerimiz oldu. Muhtemelen Nisan ayında ilçe başkanlarımızın seçimlerini gerçekleştireceğiz. İl kongresinin de Haziran’da olacağı prensipte görüşüldü. İl yönetim kurulu kararıyla da bu durum netleşecek. 2017 Nisan’da ilçe başkanlıkları Haziran ayında da il kongremizi yapacağız” dedi.

“ADAY ADAYI DAHİ OLAMAYACAKLAR”

Partiden kesin ihraç istemiyle ilgili disipline sevk edilenler hakkında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ünlü disiplin kurulunun gereği yapacağını belirterek, “Adaylığı düşünüyorum. Mevcut ilçe başkan adaylarımla kongreye gitme düşüncesindeyiz. Aday olmak isteyenler bir dizi açıklamalarda bulunacaktır. MHP’de tarlalarda otel lobilerinde kongre yapmak isteyenler, MHP’nin kurumsal yapısına zarar vermek isteyenler aday olamayacaktır. Bizler tüzüğü uygularız. Hafızamız güçlüdür. MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli’nin olduğu yerde başka isimlerin fotoğraflarını binaya asanlar adaya adayı dahi olamayacaklardır. Bundan sonra isteyen aday olamayacak” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

198 sorgu 0,831 saniyede tamamlandı.