Akmis gurur gecesi için gün sayıyor

20 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3105 defa okundu.

Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp’in organizasyonunu üstlendiği Mix Fight Gala Kickboxing gecesine sayılı günler kaldı. 24 Eylül Cumartesi akşamı Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonund gerçekleşecek gecede ünlü sanatçı Murat Dalkılıç sahne alacak. Gecenin gelirleri ise şehit ailelerine bağışlanacak.

Sosyal sorumluluk projelerinde rol üstlenerek kentlilik bilincini ön planda tutan Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp ve ekibi 24 Eylül için geri sayıma başladı. Karaalp, 24 Eylül Cumartesi akşamı İzmit Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan  K-1 Dünya Kick Box Şampiyonasına ev sahipliği yapacak. Yaklaşık 5 bin kişinin katılım göstermesi beklenen gecede ünlü sanatçı Murat Dalkılıç da muhteşem bir konser verecek. 214 ülkeden canlı olarak yayınlanacak olan Mix Fight Gala Kickboxing gecesinde 9 müsabaka gerçekleşecek. Gecenin biletleri Biletix üzerinden ve kapıda 35 liradan satılacak.

GELİRLER ŞEHİT AİLELERİNE

Murat Dalkılıç’ın sahne alacağı gecenin tüm gelirleri ise şehit ailelerine bağışlanacak. Konuyla ilgili Vali Hasan Basri Güzeloğlu ile de görüşen Karaalp, tüm Kocaelileri bu geceye davet ederek, “Bu şehrin insanı olmamız nedeniyle kentimizde çeşitli organizasyonlar yapmayı planlıyoruz. 5 bin kişi kapasiteli stadı doldurmayı planlıyoruz. Gelirlerimizle de bir nebze de olsa yaraya merhem olmak istiyoruz. Amacımız burada terörün olmadığını sosyal ve kültürel faaliyetlerin olduğunu dünyaya duyurmak. Biz İzmitliyiz amacımız şehrimizi tanıtmak” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,868 saniyede tamamlandı.