Ak Partili o ilçe başkanı kim?

23 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4933 defa okundu.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından herkes siyasilerin, itirafçıların, gazetecilerin açıklamalarına kulak vermiş durumda.

Bizim dikkatimizi çeken en önemli açıklamayı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş yaptı.

Darbe girişiminin ardından çeşitli TV kanallarına çıkan ve FETÖ ile ilgili açıklamalar yapan Kurtulmuş TRT’de katıldığı bir programda çok önemli bir konuya değinmişti.

Bu konu en çok uyanık geçinen ve foyası hiç ortaya çıkmayacak sanan gizli FETÖ’cüleri ilgilendiriyor.

Aynen şöyle demişti Numan Kurtulmuş açıklamasında, “Evet FETÖ mensuplarını bir bir bulacağız, hak ettikleri cezaları çekecekler ama bir de FETÖ‘cü olup değilmiş gibi davrananlar var. Onları da bulacağız”

Bu söylem Ak Parti’nin eski ilçe yöneticilerinden Halim Çakıroğlu’nun facebook paylaşımını görünce yeniden canlandı hafızamızda.

15 Temmuz gecesi darbe girişiminden tırsarak bavulunu toplayıp kaçmaya kalkan bir ilçe başkanı olduğunu söyleyen Çakıroğlu, “Darbe gecesi çantasını toplayıp, şehir dışına kaçmaya giden ama darbe bastırılınca geri dönüp il binasına saat 02.00’de gelen ilçe başkanı kimdir?” diye sordu.

Çakıroğlu’nun paylaşımına yapılan yorumlar da oldukça dikkat çekiciydi.

Yapılan bir yoruma cevap veren Çakıroğlu, “Hayır bir de ‘Kocaeli’de alınacak 3 kişiden biri benim’ demez mi? Lan Tayyip Erdoğan’dan daha çok senin peşindeler mi? O meydanlara çağırıyor sen bavul topluyorsun! Layık mısın onun teşkilatına?” ifadelerini sarf etti.

Bakalım FETÖ operasyonlarının siyasi ayağı derinleştiğinde bahsi geçen bu ilçe başkanları ortaya çıkacak mı?

İşte o paylaşım ;

14101994_10208071332513876_1949072101_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

204 sorgu 0,861 saniyede tamamlandı.