Ahırdaki Hayvanları Kurtarmaya Çalışırken Alevler Evine Sıçradı

19 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5298 defa okundu.

İzmit Akmeşe Mahallesi’nde sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı.

İzmit’in Akmeşe Mahallesi’nde çıkan Murat KAYALI ve Özge KAYALI çifti’nin sahip olduğu tek katlı binada  yangın çıktı.

 Edinilen bilgiye göre İzmit’in Akmeşe Mahallesi’nde çıkan yangının çıkış nedeninin ne olduğu bilinmiyor. Yanan evin sahibi Özge Kayalı’nın açıklamalarına göre, evin yakınında bulunan ahırın arkasında başlayan yangının bir anda ahıra sıçradığını, kendisinin ahır da hayvanları çıkartmaya çalışırken, esen rüzgâr nedeniyle bir anda eve sıçradığını nasıl olduğunu bilmediğini ifade etti. Yangın başladıktan uzun zaman sonra gelen itfaiye ekipleri ile Mahalle Sakinleri’nin omuz omuza mücadelesi neticende tüm uğraşlara rağmen evin yanarak kül olmasına engel olamadılar.

 

ice111-069.jpg

 

Kısa sürede büyüyen alevlere ilk müdahaleyi Mahalle halkı itfaiye ekipleri gelene kadar bahçe hortumları ile alevlere müdahale ettiler. Mahallelinin haber vermesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri ise yangına müdahale ederek alevleri kontrol altına alsalar da ev tamamen kullanılmaz hale geldi.

Vatandaşların içeride insan olabileceği ihbarı üzerine, binada inceleme yapan itfaiye ekipleri binan boş olduğunu belirledi. Söndürülen alevlerin ardından itfaiye ekipleri soğutma çalışması yaparken Jandarma ekipleri yangın hakkında inceleme başlattı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,867 saniyede tamamlandı.