Adnan Köşker’e destek mesajı yayınladı; “Yazık Günahtır. Böyle adam karalanmaz”

7 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4824 defa okundu.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker hakkında çıkan FETÖ haberlerine karşılık, Gebze’nin sevilen ismi Osman Alkan, sert mesaj verdi. Alkan, “Yazıktır günahtır. Böyle adam karalanmaz. Farklı siyasi görüşte olsak ta bu tamamen birilerinin geçmişteki adaylık intikamın oyunudur” dedi.

Gebze’nin sevilen ismi aynı zamanda Gebze Artvinliler Dernek Başkanı Osman Alkan, sosyal medya hesabından Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e destek mesajı yayınladı. Farklı siyasi görüşten Gebzelileri Köşker’in yalnız bırakmadığını söyleyen Alkan, FETÖ iftiralarına karşı  “Başkanın yanındayım ve FETÖ ile bağlantısı yoktur bu tamamen birilerin geçmişteki adaylık intikamın oyunudur” dedi.

SİYASİ GÖRÜŞÜM FARKLI AMA YANINDAYIM

Son günlerde bazı yayın organlarında, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker hakkında çıkan FETÖ haberlerine açık destek kendi partisinden çok, farklı kesimlerden yağıyor. Sosyal medya hesabından Köşker, duygusal mesaj yayımlayarak destek olan Gebze Artvinliler Dernek Başkanı Osman Alkan, “Biz Ahde vefayı biliriz vefasızlık yapamayız.her ne kadar siyasi düşüncem farklı olsa da, başkanın yanındayım” ifadelerini kullandı.

MAKSATLI VE KASITLI HABERLER YAPILIYOR

“Günlerdir maksatlı ve kasıtlı Gebze belediye başkanı Adnan KÖŞKER hakkında iddialar ortaya çıkarılmak isteniyor. Ben belediye başkanın halk değimi olarak avukatı ya da onun savunucusu değilim. 28 yıllık iş hayatım.6 yıllık siyasi yöneticiliğim. 4 yıllık dernek başkanlığım var.1985 yılından beri Gebze de aynı mahallede ve aynı evde oturmaktayım. Ömrümde yalpa yapmadım.yamulmadım Bükülmedim adam satmadım.doğru bildiğim her konuda yada olmam gerekenin yanında hep taraf oldum.yeri geldi eleştirildim,ama hep rahat oldum. Şahsım için kimseden menfaat sağlamadım. hiç bir zaman ben diye Bencillikte bulunmadım. Yıllar önce tüm devlet arazilerine oy uğruna gecekondu yaptıranlar, 30 metrelik yolları 10 metreye düşürenler plansız şehir merkezi haline getirip konut ve işyerlerine ruhsat verenler. Gebze yaşanmaz hale gelmiş ve sorumlusu Köşker öylemi?”

NEMALANAMAYANLAR İFTİRA ATIYOR

Gebze belediye Başkanlığa aday aday olmuş olanların bir kısmı. belediye meclis üyesi iken nemalanamayan.ve kendini basın diye adlandırılan bir kısım kişiler hep Köşker hakkında karalama kampanyaya geçtiler. Tutmadı bu kin içerisinde olanlar 15 temmuz fırsat bilip şimdi köşker fetocu diye böyle bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Köşker düşmanlığı yapan belediye başkan aday aday olup sonra işinden kovuldu kişi başka partılılere hep yalan yanlış bilgiler verip diğer parti yönetici ve kişilere hep karalama kampanyası biri facede bir yazı yazar hemen altına yorum yaparak amaç kafa karıştırmak.ve köşker bu söylemler FETÖ’cu öylemi?

YAZIKTIR BÖYLE ADAM KARALANMAZ

“Ben 10 sene önce bu Ermeni dölü imam görünümlu adama feto diyordum. Eğer adnan köşkerin böyle bir işin içinde olduğunu kanaat etmiş olsaydım vallahi billahi ilk eleştiri yazımı ben yapardım. Yazıktır günahtır.böyle adam karalanmaz.şimdi hemen denilecek seni ne ilgilendirir. gebzede yaşayan biri olarak tarafsız olarak bunları yazma ihtiyacı duydum.Ben başka bir siyasi partı mensubuyum.fakat vicdanımında sorumlusuyum.Gebze belediye başkanı Adnan Köşker siyasi yöre bölge ayrımı yapmadan herkese faydalı olmaya çalışmıştır.diğer derneklere olduğu gibi mensubu olduğum derneğe siyasi ayırım yapmadan etkinliklerde bizleri onurlandırmıştır.biz Ahde vefayı biliriz vefasızlık yapamayız.her ne kadar siyasi düşüncem farklı olsada. başkanın yanındayım ve feto ile bağlantısı yoktur bu tamamen birilerin geçmişteki adaylık intikamın oyunudur. Gebze seninle Adnan başkan.yanındayız köşker başkan”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,889 saniyede tamamlandı.