Açığa Alınan Oruç ve Öztürk Görevlerine Geri Dönüyor

26 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
7554 defa okundu.

İzmit Belediyesi’nde Fetö soruşturması kapsamında açığa alınan İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç ve Kültür Müdürü Muhammet Öztürk’ün yarın görevlerine döneceği öğrenildi.

 İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç ve Kültür Müdürü Muhammet Öztürk Fetö sorusturması kapsamında Bank Asya’da hesapları olması gerekçesiyle görevden alınmıştı. Haklarında yapılan soruşturmalar sonucunda görevlerine dönmelerinde bir sakınca görülmediği öğrenildi.İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç ve Kültür Müdürü Muhammet Öztürk’ün yarın görevlerine döneceği öğrenildi. Oruç: Nerede kalmıştık Geçtiğimiz haftalarda hakkında soruşturma başlatılan İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç sosyal medya hesabından yarın görevine döneceğini paylaştı. “Nerde Kalmıştık” diyen Oruç Necip Fazıl Kisakurek‘in şiirinden size paylaştı.

Oruç şunları kaydetti: Tüm Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur;

NEREDE KALMIŞTIK…

Çok kıymetli dostlarım, ailem ve yol arkadaşlarım;… Canım ülkemizin ve şahsımın içinde olduğu zor zamanlarda bana inandınız, yanımda dik duruşunuzla bana hep güç verdiniz. Dualarınızı hep yanımda hissettim, bu asil milletin dost doğru bir ferdi olmaktan hep gurur duydum ve hiçbir zaman ülkeme, milletime ve bana güvenenlere leke getirecek davranışlar içerisinde olmadım. Yarın İzmit Belediye Başkan Yardımcılığı görevime alnımın akıyla tertemiz olarak daha büyük bir güçle ve şevkle başlayacağım. Hepinize minnettar olduğumu belirtir, teşekkürlerimi bir borç bilirim. Haklarınızı helal ediniz. Tohum saç, bitmezse toprak utansın! Hedefe varmayan mızrak utansın! Hey gidi Küheylan, koşmana bak sen! Çatlarsan, doğuran kısrak utansın! (NFK)

NEREDE KALMIŞTIK…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,886 saniyede tamamlandı.