Yunus Emre Temel, 4 Ameliyat geçirdi

1 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
28728 defa okundu.

Sedense Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Temel, doktorların, hastane çalışanlarının ve en önemlisi de sevenlerinin desteği ve dualarıyla atlatmaya hazırlandığı, sağlığıyla ilgili kritik dönemecin ardından tekrar iş başı yapacağı günü iple çekiyor.

Sedense Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Temel, karaciğer kist hidatik rahatsızlığı nedeniyle VM Medikalpark Hastanesi’nde ameliyat oldu. Sonrasında gelişen safra fistülü ile ilgili Sakarya Üniversitesi’nde safra ve pankreas bölgelerinden 2 ameliyat geçirdikten sonra rahatsızlıkla ilgili bulgular devam edince kritik bir operasyonun daha kararı alındı. Oluşan sürecin ardından Temel’in karaciğerinin yarısı VM Medicalpark Hastanesi’nde başarılı bir operasyonla alındı.

SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR

Son ameliyatını 22 Kasım 2016 tarihinde olan Temel’in sağlık durumu son operasyonun ardından iyiye gidiyor.  Sedense Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre TEMEL sağlığıyla ilgili bu hassas dönemde ameliyatları yapan  doktorlar Op. Dr. Serdar KAMAN, Op. Dr. Tuğrul CİVAK,  Prof. Dr. Coşkun POLAT, Sakarya Üniversitesinden Prof. Dr. Erkan PARLAK ile birlikte hastane hemşireleri Havva Nur DEMİRBAŞ, Mehtap Hicran AKYÜZ, Kübra SİVİLOĞLU, Nesrin Sena TOPÇU, Gizem DEMİRAY, Ayşe DEMİR, Muhammed ALTUNTAŞ ve Melis GÖKBAYRAK‘a  ve kendisinden bu zor süreçte  ilgisini esirgemeyen tüm hastane çalışanlarına teşekkürlerini iletti.

14908393_10205954212454652_7820494247592450221_n

ZİYARETÇİLERİ EVİNDE AĞIRLAYACAK

Ayrıca hastanede yattığı bir ay boyunca ziyaretine gelen, desteği ve dualarıyla bu süreçte kendisine ve ailesine moral motivasyon sağlayan  tüm dostlarına da teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Sağlık durumu gün geçtikçe daha da iyiye giden Temel, önümüzdeki hafta bir operasyon daha geçirecek.  Geçireceği yeni operasyon için şimdi evinde istirahat ederek güç toplayan Temel, ziyaretçilerini ağırlamaya bir süre daha evinde devam edecek.

 

Haberhodrimeydan.com ailesi olarak kentin sevilen ismi Yunus Emre Temel ve ailesi olmak üzere Sedense ailesine geçmiş olsun diler, kısa sürede şifa bulmasını temenni ederiz.

WhatsApp Image 2016-12-01 at 14.26.58

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

204 sorgu 0,836 saniyede tamamlandı.