Yücel Alpay Demir’den Cemaat Mesajı

24 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3060 defa okundu.

Tokat Turhal’da düzenlenen Milli İrade ve Milli Birlik Panelinde konuşan Kocaeli Türk Ocağı Başkanı Yücel Alpay Demir, “Devletimiz güçlüdür, cemaat örgütünün ektiği ihanet tohumlarını, zedelediği adalet sistemimizi, oluşturduğu tedirginlik ortamını bertaraf edecek, onaracak” dedi.

Kocaeli Türk Ocağı Tokat Turhal’da düzenlenen Milli İrade ve Milli Birlik Paneline katıldı.  Türk Ocakları Turhal Şubesi tarafından Necmettin Erbakan Kültür Merkezi‘nde düzenlenen programda Turhal Kaymakam Vekili Serhat Öcal, Turhal Belediye Başkan Vekili Hakan Alparslan ve protokol üyeleri katılım sağladı. Programa katılan Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir de bir konuşma yaptı.  Devletin dirliğinin milletin birliği ancak tahammül, hoşgörü, adaletin tesisi ve kalıcılığı ile mümkün olacağını belirten Demir, “Devlet içinde belli kesimlerin kadrolaşmalarına müsaade edilmemesi, liyakate önem verilmesi ve adaletin tesisi, üzerinde durulması gereken en önemli hususlardır.

SUÇLULAR CEZALANDIRILSIN

Devletimiz güçlüdür, cemaat örgütünün ektiği ihanet tohumlarını, zedelediği adalet sistemimizi, oluşturduğu tedirginlik ortamını bertaraf edecek, onaracak ve güçlendirecek imkana sahiptir ve inşallah tez zamanda hak edenin hakkını aldığı, suçlunun cezalandırıldığı, masumların zarar görmediği, işin ehline verildiği, farklı düşünenlere daha fazla tahammülün gösterildiği, milletin çıkarlarının her türlü çıkarın üzerinde tutulacağı günlerin arzusundayız. Bunun için gereken tüm zahmetin içerisinde olacağız” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,908 saniyede tamamlandı.