Yeni Dönemin İlk Bayanlar Meclisi

1 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2520 defa okundu.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde Kent Konseyi Bayanlar Meclisi ile bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıya Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’inyanısıra,Gölcük Kent Konseyi Bayanlar Meclisi Başkanı Nurten Turnalıve Kadınlar Meclisi üyeleri katıldı.Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçedeki gelişmeler ve Belediye Hizmetleri hakkında önemli açıklamalarda bulunarak, Gölcük Belediyesi Kadınlar meclisi üyelerinden yöneltilen sorulara cevap vererek, üyeleri aydınlatmaya devam etti.

Kadınlarımızla Birlikte Hareket Etmeye Devam Edeceğiz

Başkan Ellibeş, Bizim Kent Konseyi yapılanmasıyla ilgili samimi irademizi herkes biliyor. Geldiğimiz ilk günden itibaren Kent Konseyi yapılanmasında Türkiye’de örnek bir alt yapıyı oluşturduk. Kent Konseyi’nin altlıklarından da Gençlik Meclisi, Yaşlılar Meclisi, Bayanlar Meclisi gibi birtakım meclisler meydana geldi. Bu meclislerden de en aktif çalışanı Bayanlar Meclisimiz. Hem Gölcük’te, hem Kocaeli’de, hem de Türkiye’de birçok projemiz örnek gösterilmiştir. Bu nedenle ben bu oluşumu gönülden destekliyorum, sahipleniyorum. Gölcük Belediye Başkanı olarak beni en çok mutlu eden yapılanmalardan biri de Bayanlar Meclisimizdir. Biz yerel yönetimler olarak halkımızın bütün ihtiyaçlarını samimi bir şekilde mevcut yasalarımız el verdiği müddetçe karşılayan bir kurumuz. Bunu da halkımızla beraber, onlarla iç içe bir şekilde yapmak mecburiyetindeyiz” dedi.

Bizlere Her Zaman Destek Olan Bir Belediyemiz Var

Kadın Meclisi Başkanı TurnalıGölcük Kent Konseyi olarak her zaman bize destek olan bir Belediye ile çalışıyoruz. Bu bizim için çok büyük bir avantaj. Diğer il ve ilçelerde gittiğim toplantılarda Belediye Başkanıyla her ay birlikte olmak, eleştirileri, beğenileri birebir söyleyebilmek hiçbir il ve ilçede rastladığım bir durum değil. Her ay gerçekleştirdiğimiz ve Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş’in birebir katıldığı bu toplantımızı gittiğimi diğer toplantılarda anlattığımız bize gıpta ile bakıyorlar. Bu yüzden birbirimizin kıymetini bilmeliyiz. Çünkü gerçekten çok avantajlı bir ilçede yaşıyoruz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

198 sorgu 0,839 saniyede tamamlandı.