Validen İl Başkanlarını Sevindiren Haber

3 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3447 defa okundu.

Siyasi partilerin kentteki il başkanlarını ağırlayan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, “Temel konularda, devam eden projelerde bundan sonraki perspektifte başkanlarımızla iş birliği içinde olmaya, onları kente ilgili her şeyde bilgilendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Aylık toplantılarına DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’ün ev sahipliğinde devam eden Ak Parti  İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu ve Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Nihat Yıldız daha sonra Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, “Sayın başkanlarımız bu birlikteliği sürdürme noktasında kararlılar. Biz de bunlara hem destek olmaktan hm de her seferinde bir araya gelmekten mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum.

BİRLİKTELİK DEVAM ETSİN

Bugün kent adına yapılabilir ve gündemde olan konular hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Gerek milli gerek dini bütün platformlarda bu birlikteliğin devam etmesinin bizim için bir değer olduğunun altını çizdik. Bu perspektifte hem konulara hem de kentimizdeki sorunlara yaklaşacağız. Ben bu yaklaşımın sonuç alıcı, kalıcı olduğuna dair inancımı tekrarlamak istiyorum. Temel konularda, devam eden projelerde bundan sonraki perspektifte başkanlarımızla iş birliği içinde olmaya, onları kente ilgili her şeyde bilgilendirmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

198 sorgu 0,856 saniyede tamamlandı.