StevieAwards 2016, Ford Otosan İK ekibini ödüllendirdi

20 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3582 defa okundu.

Ford Otosan İnsan Kaynakları departmanında çalışan tüm ekibin katılımıyla oluşturulan “İK Vizyon, Misyon ve Strateji” projesi, otomotiv sektörünün en çok çalışanına sahip olan Ford Otosan’a ödül getirdi. Proje, Ford Otosan’ın “En çok tercih edilen sanayi şirketi” olması için gereken tüm adımları kapsıyor.

Ford Otosan, iş dünyasının en prestijli organizasyonlarından StevieAwards2016’da, “İK Vizyon, Misyon ve Strateji” projesi ile Yılın İnsan Kaynakları Ekibi (HR Team of theYear) kategorisinde Bronz Stevie ödülü kazandı.

İş dünyasının en iyilerini belirleyen Stevie Ödülleri’nde bu yıl 250’den fazla başvuru, 34 ana kategoride değerlendirildi. Yaklaşık 44 bin oyun kullanıldığı yarışmada, Ford Otosan İK ekibi; tüm bölüm çalışanlarının aktif katılımı ile şirket vizyon ve misyonu doğrultusunda oluşturulan İK Vizyon, Misyon ve Stratejisinin belirlendiği proje ile ödül almaya hak kazandı.

Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Nursel Ateş Ölmez, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Türkiye’nin en çok istihdam yaratan otomotiv şirketi olarak şirketimizin bugününe ve yarınına yönelik çalışmalarımızı sürdürülebilir bir bakış açısıyla ve titizlikle sürdürüyoruz. En çok tercih edilen sanayi şirketi olma vizyonumuz doğrultusunda İK stratejimizi ve politikalarımızıgeliştiriyor, güncelliyoruz. Ford Otosan üst yönetimi, 2015 yılında yeni bir vizyon, misyon ve strateji oluşturmak için bir dizi çalışma gerçekleştirdi. Bu çalışmalarda, İK ekibi olarak en çok tercih edilen işyeri olmak ana hedefimiz üzerine yoğunlaştık. Tüm İK takımını Ford Otosan’ın stratejik partneri yapmak ve ortak tavırlar oluşturmak için harekete geçtik. Projenin bizim için en önemli ve uzun vadeli hedeflerinden birisi olan  İK süreçlerinde mükemmelliği yakalayıp çalışanlara sağlanan faydaların artırılması hedefinin önümüzdeki dönemde çalışanlarımız tarafından da fark edilip memnuniyeti artıracağına inanıyorum. Yoğun emek verdiğimiz projemizle ödül kazanmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,847 saniyede tamamlandı.