Rektör Yardımcısı Bekir Çakır’dan Duygusal Paylaşım!

1 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
15489 defa okundu.

Kocaeli’nin sevilen ismi ve Kocaeli Üniversitesi Rektör yardımcısı Bekir Çakır’ın sosyal medya hesabından yaptığı anlamlı paylaşım sevenlerini duygulandırdı. 2009 yılında vefat eden Babasının fotoğrafının paylaşan Çakır, anlamlı bir mesajda yayınladı.

Siyaset ve eğitimi camiasının tanınmış ismi Kocaeli Üniversitesi Rektör yardımcısı Bekir Çakır’ın sosyal medya hesabından yaptığım paylaşım hayat dersi niteliği taşıyor. Çakır’ın yaptığı paylaşımda babalarının kendisine bıraktığı paylaşma mirasının önemini vurguladı.

İNSANA HİZMET HAKKA HİZMET

Babasını kaybedişinin 7’inci senesinde Çakır hislerini şu cümlelerle paylaştı, “01.11.2009 pazar günü ailemizin en değerli varlığını hakka teslim ettik. Sene-i devriyende Babacığım, bir kez daha yokluğunun faturasının ne kadar ağır olduğunu, acımasız ve merhameti tükenmiş insanların arttığı günümüz hayatında yaşayarak görmekteyim. Oysa sen bize hep vermenin faziletini. İnsanlığa hizmetin Hakka hizmet olduğunu öğrettin. İyi amellerinle arkanda, bilmiyorum hak ettik mi ama, çok anlamlı miras bıraktın bize”

bekir-cakir

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

199 sorgu 0,835 saniyede tamamlandı.