Nevzat Doğan, Diyadin’de Çalışmalara Başladı

26 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3744 defa okundu.

İçişleri Bakanlığınca Diyadin Belediyesi’ne danışman olarak görevlendirilen ve ekibiyle birlikte bölgeye giden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan görevine hızlı başladı.  Doğan, bölgeye gider gitmez ilk olarak ilçede yapımı tamamlanan Murat Mahallesi parke taşı yolu, Göl ve Atatürk Mahallesi asfalt yolu, otobüs durakları, peyzaj çalışmalarında incelemelerde bulundu. Doğan, daha sonra Ağrı Valisi Musa Işın ile birlikte yapımı tamamlanan asfalt ve parke taşı yollarının açılışı ile ilçe otogarının temel atma törenine katıldı.

TEMEL ATTI

Ağrı Ak Parti İl Başkanı Kemal Atmaca, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül, AK Parti ilçe belediye başkanları ile vatandaşların katıldığı temel atma töreninde konuşan Belediye Başkanı Dr Nevzat Doğan Diyadin’de güzel hizmetler yapacaklarını ifade ederek “geldiğimiz ilk dakikada gerçekleştirdiğimiz temel atma ve  güzel hizmetlerin yapılacağının konuşmalarını yapıyor olmaktan ayrı bir mutluyum. İzmit’teki kardeşleriniz olarak bizimde farklı bir takım katkılarımız olacaktır.  Bu katkıları seve seve, büyük bir memnuniyetle yapacağız.

ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Biz aynı toprağın, aynı vatanın, aynı ecdadın torunlarıyız. O yüzden yaşadığınız bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Birbirimize sarılacağız, birbirimizi seveceğiz. Niye yavrularımız burada daha güzel bir parkta oynamasın. Niye etüt sınıfında derslerini yapmasın. Kadınlarımız niye daha güzel ortamlarda vakit geçiremesinler. Hepsi olacak Allah’ın izni ile. Zaten yapılıyor daha da yapılacak. Hedefimiz Diyadin’imizin, Ağrı’daki insanlarımızın, yurdumuzdaki tüm insanlarımızın sıcacık yuvasında mutlu bir şekilde huzurlu ve Müslüman kardeşlerimizle omuz omuza gönül gönüle yaşamasıdır. Bütün dileğimiz budur. Allah birliğimize zarar vermesin” dedi.

MEKAN ÇEVİREN İLE BİRARAYA GELDİ

Temel atma törenini ardından Başkan Doğan ve beraberindekiler, Diyadin Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Mekan Çeviren’i makamında ziyaret ederek, Diyadin için hazırlamış oldukları çalışmaları paylaştı.  Diyadin Belediyesindeki başkanlık makamında muhtarlarla da biraya gelen Belediye Başkanı Doğan, muhtarların istek ve şikâyetlerini dinleyerek onlara İzmit’teki muhtarlık çalışmalarını anlattı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,858 saniyede tamamlandı.