Mobilya devi MOBESKO Kocaelispor’un arkasında

1 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4086 defa okundu.

Mobilya devi MOBESKO, Kocaelispor’un ‘1966 ruhuna 41 bin bilet hediye et!’ kampanyasına destek verdi

2010 yılında 92 büyük girişimci tarafından kurulan S.S Dayanıklı Tüketim Malları ve Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi (MOBESKO), sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya devam ediyor. Kentin dev markası Kocaelispor’a şimdiye dek desteğini esirgemeyen MOBESKO, gerek bilet alarak gerekse forma bastırarak katkı sunmuştu. MOBESKO, zor günler geçiren Kocaelispor’u bu kez de yalnız bırakmadı.

DESTEĞİMİZ SÜRECEK

MOBESKO Yönetimi, Kocaelispor Kulüp Yönetimi’ni Site Yönetimi Binası’nda ağırladı. MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Başoğul, Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Çokal ve Murat Aydın’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz ve yönetimi ile MOBESKO üyeleri katıldı. Programda konuşan MOBESKO Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Başoğul, Kocaelispor’a desteklerinin devam edeceğini söyledi.

KAMPANYAYA KATKI

Başoğul, “Öncelikle Kulüp Başkanımız Bahri Beyi çabalarından ve azminden dolayı tebrik ediyorum. Kocaelispor arması için elinden geleni yapıyor. Bu anlamda KEV Tesisleri’nin devredilmesi konusunda kesinlikle Kocaelispor Kulübü’nün arkasındayız. Sitemizde bulunan üyelerimize dağıtılmak üzere Kocaelispor atkılarımızı aldık. Kocaelispor’un maçlarına çocuklarımızla birlikte geleceğiz. Daha önce de Kocaelispor’un arkasında olduk. Çeşitli çalışmalarla desteğimizi gösterdik. ‘1966 ruhuna 41 bin bilet hediye et!’ kampanyasına MOBESKO Ailesi olarak bizlerde katkı sunacağız. Desteğimiz maddi ve manevi her daim devam edecek” şeklinde konuştu.

ÖNCE GÖNÜL

Desteklerinden dolayı MOBESKO Yönetimi’ne teşekkür eden Kulüp Başkanı Yavuz, “MOBESKO’ya teşekkür ediyoruz öncelikle. Biz ilk günden beri aynı şeyi söylüyoruz. Şehrin her noktasıyla elimizden geldiğince birlik olmaya çalışıyoruz. Bizleri kabul etmeleri de önemli. Bizim 3-4 tane talebimiz var. Önce çocuklarınızı maçlara getirin. İkincisi bizim önümüzde KEV ile ilgili ciddi bir süreç var. Kimin haklı olduğuna inanıyorsanız çıkın şehirde bunu yüksek sesle haykırın dedik. Üçüncüsü biz bütün sivil toplum örgütleriyle ve şehirle birlikte bu süreci yürütmek istiyoruz. İki buçuk senelik zaman diliminde bu güven duygusunu yerine getirdiğimize inanıyoruz. MOBESKO’nun her mağazasında bir Kocaelispor atkısı görmek bizim için alacakları bilet sayısından çok daha önemli. Bu nedenle önce gönül diyoruz” dedi.

41 BİN BİLETİ SATACAĞIZ

Yavuz şöyle devam etti: “Bilet kampanyası da bizim için önemli. 41 bin bilet bastırdık. Bütçemize ciddi bir katkı sağlayacak. Futbol tarihinde ilki gerçekleştirmek ve 41 bin taraftarın gidemeyeceği maça biletleri almasını istiyoruz ve orada ciddi organizasyonlarımız olacak. Balon dağıtacağız, bayrak dağıtacağız, çocuklarımız için organizasyonlarımız olacak.  Bütün Türkiye Kocaelispor’un duygusunu bir kez daha paylaşacak. 8 bin civarında kurumlardan gelen bilet talebi var. Cumartesi akşamına kadar 41 bin bileti bitireceğiz. Pazar çocuklarımızla ailemizle bütün ülkeye olağanüstü bir tablo göstereceğiz ve armaya aidiyetimizi göstereceğiz.”

IMG_6170

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

204 sorgu 0,902 saniyede tamamlandı.