KOU’de Çocuklar İçin En Anlamlı Etkinlik

16 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6075 defa okundu.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi öncülüğünde İzmit belediyesi Meslek Edindirme Kursu) ve İzmit Halk Eğitim merkezi kursiyerleri anlamlı bir etkinliğe imza attı. Onkoloji servisinde yatmakta olan çocuklara el emekleri organik oyuncaklar dağıtıldı.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesi, İZMEK(İzmit belediyesi Meslek Edindirme Kursu) ve İzmit Halk Eğitim merkezi kursiyerleri tarafından ziyaret edildi. Ziyaretin amacı Kocaeli Üniversitesi  Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama hastanesi çocuk onkoloji servisinde  yatmakta olan çocuklara el emekleri  organik oyuncaklar dağıtıldı. Kursiyerleri  karşılayan Hastane Müdürü Öznur Gezer ve Hastane Müdürü Orkun Çilen tarafından hastane hakkında bilgi verip kursiyerleri  çocuklara getirdikleri oyuncakları dağıtmaları için onkoloji anabilim dalına götürüldü.

MUTLULUKLARI GÖZLERİNE YANSIDI

Anabilim dalı baskanı Prof. Dr. Funda Çorapçıoğlu hastalarını gezdirip küçük hastalarla  geçirilen tedavi süreci hakkında bilgi vererek onları ne kadar tanıdığını küçük çocuklarla ekip olarak ne kadar ilgili olduklarını bir kere daha göstermiş oldu.Çocuklar  oyuncakları görünce mutlulukları gözlerinden okundu.

EN ANLAMLI ETKİNLİK

İZMEK grubu çocukları ziyareti sonrasında bu davranışlarından ve verdikleri emekten dolayı Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Bashekimi tarafından teşekkür belgesi taktim edildi. Konuşma yapan Prof Dr. Zafer Cantürk,  İZMEK ve İzmit Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerine teşekkürlerini sunarak yaptıkları işin ne kadar anlamlı olduğunu vurguladı çocuklarımızı mutlu etmeniz ve emek vererek hazırladığınız oyuncaklarınız bizleri de  çok  mutlu etti herkese ayrı ayrı teşekkürlerini sundu.

DSC_2354 DSC_2313

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,874 saniyede tamamlandı.